Adana Ömeroğlu Nakliyat
Şehir Adana
Yetkili
Telefon

0538 401 80 87

0538 401 80 87

Adres Pınar Mah. 74098 Sok. No : 5 (BİM Market Civarı) Seyhan / ADANA
Email info@omeroglunakliyat.com.tr
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Adanada Ev, iş yeri, okul, dershane, hastane, fabrika vb. yerlerin taşınması oldukça zordur. Eşyaların toplanması, demontesi yapılacak eşyalarınız varsa demontesi, paketlenmesi, kutulara yerleştirilmesi sizler için oldukça yorucu ve zahmetli olabilir. Hatta eşyalarınızı toplarken, ağır eşya taşırken sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz. İşte tam bu noktada sizlerin rahatlığı ve artık ev taşımak işkence olmaması için Ömeroğlu Nakliyat sizler için işini en iyi şekilde yapmaktadır.

Adana Şehiriçi Nakliyat

Nakliyat denince akla genellikle evden eve nakliyat hizmetleri gelmektedir. Şirketimiz Adana evden eve nakliyat dışında pek çok alanda hizmet vermektedir. Firmamızın verdiği bu hizmetler sırasında profesyonel teknikler uygulanmaktadır. İlk olarak, eşyaların tam anlamıyla korunabilmesi için kaliteli malzemeler ile paketleme ve ambalajlama yapılmakta, ardından dikkatli bir şekilde taşıma işlemleri yapılmaktadır. Taşıma işlemleri sonrasında ev eşyaları doğru bir şekilde araca yerleştirilmekte ve sigortaları yapılmaktadır. Sigorta sayesinde müşterilerimizin maddi kayba uğraması engellenmektedir. Bu sayede hem şirketimizin marka değerine hem müşterilerimizin maddi varlığına zarar gelmemektedir. Verdiğimiz sigorta hizmeti sayesinde şirketimiz kısa bir süre içinde büyük yol kat etmiş ve personel sayısını ikiye katlamıştır.

1 Adet Yorum Var, Adana Ömeroğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adana Ömeroğlu Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Kızımın öğretmen olarak atanması sonucuyla İzmir'den Adana'ya taşınmak için bize yardımcı olacak firma ararken çok kıymetli Adana Ömeroğlu Nakliyat'ı buldum. Dost tavsiyeleriyle ve kendileriyle görüşmelerinde gayet güzleryüzlü ve güven verici hal aldı. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.