Adıyaman Star 02 Nakliyat
Şehir Adıyaman
Yetkili Hakan Bey
Telefon

0 416 214 86 19

0 416 214 86 19

Adres Mehmet Akif Mah.Sakarya Cad. Emniyet Müdürlüğü Polis Kantini Bitişiği No:4 Merkez/Adıyaman
Email iletisim@adiyamanstar02.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Adıyaman Star 02 Nakliyat 1980 yılında Adıyaman Merkezde kurulmuş olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi – şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerini almıştır.
Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır.Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Adıyaman Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe verilen hizmetler arasında en çok talep gören evden eve nakliyat olmaktadır. Bu hizmet profesyonel bir ekip ile ve planlı olarak verildiğinde taşınması gereken kişiler memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamaktadırlar. Bizlerde müşterilerimize hiçbir sorun yaşamayacakları ve eşyalarının zarar görmeden nakliyatının yapılacağı hizmet vermekteyiz. Güven konusunun önemli olduğunu biliyor ve bunun içinde müşterilerimizin kıymetli zamanlarının beklemekle geçmesine izin vermiyoruz.

Nakliyat sektöründe teknolojiden yararlanılması hizmet kalitesini yükseltmekte ve ayrıca zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Firma olarak biz de son sistem asansörlere sahibiz ve asansörlü nakliyat hizmeti vererek müşterilerimize çok daha hızlı ve eşyalarının güvenle taşınması için hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları