Afyon Teknik Nakliyat
Şehir Afyon
Yetkili Erkan Bey
Telefon

0532 449 57 39

0532 449 57 39

Adres Yeşil Yol Cd. No:30 Merkez/Afyon
Email info@afyonevdenevenakliye.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İlk olarak 70’li yıllarda başlayan yolculuğumuzda büyüklerimizin icra ettiği taşımacılık mesleğini bizler devralmış bulunmaktayız. Aile şirketi haline gelmiş ve saltanat şeklinde babadan oğula geçen bir meslek şeklinde sürdürdüğümüz nakliye ve taşımacılık işinin içinden gelen, çocukluktan yetişen kişiler olarak bu işin en ince detayına kadar her şeyini hakkıyla yerine getirdiğimize inanıyoruz.
Türkiye’nin farklı illerinde çalışmış, halen de bir çok ilde evden eve nakliye firması olarak faaliyet gösteren çevremizle irtibat halinde olup yerel bir firmaya göre çok daha uygun fiyatlarla ve seri bir şekilde nakliye işinizi yapmaktayız. Firmamız, Afyon’da da 2 nakliye aracı ve 1 yük asansörü ile faaliyet göstermektedir. Ege bölgesine yakın olması nedeniyle Afyon ve çevre illerinde de evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermekteyiz.

 

Evden Eve Nakliyat 

Evinizi taşımanız gerekiyor ama eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesinden endişe ediyorsanız. Bu konuda firma olarak sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet vermekte ve eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız. Uzman ekibimiz evden eve nakliyat işini planlı olarak gerçekleştirmekte ve ortaya çıkabilecek sorunları da aldığı önlemler ile oluşmadan engellemektedir.

Firma olarak eşyalarınızın taşınması sırasında maksimum düzeyde güvenlik önlemi almaya önem veriyoruz. Buna rağmen istenmeyen kazaların ortaya çıkabileceğini biliyor ve bunun için de sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak eşyalarınızı ve elbette sizleri güvence altına alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları