Ankara Kırlangıç Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Üzeyir Bey
Telefon

0 532 654 94 75

0 532 654 94 75

Adres Emek Mahallesi. 19. Sokak. No:88/B Çankaya / ANKARA
Email info@kirlangicnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kırlangıç Evden Eve Nakliyat her türlü taşımacılık işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için Ankara’da kurulmuş ancak yalnızca Ankara değil tüm şehirlere hizmet ağını genişletmiş olan köklü bir kuruluştur. Bugün Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda olmasının en büyük nedeni de kendisine duyulan güven ve kalitesinden kaynaklanmaktadır.

İster evden eve nakliyat, ister ofis taşımacılığı, ister asansörlü nakliyat isterseniz şehirler arası nakliyat kısacası her alanda size sağlıklı, kaliteli ve hızlı hizmet sunabiliriz. Taşımacılık hizmetinde kurumsal bir firmayla çalışıyor olmanız yalnız eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakledilmesi için değil aynı zamanda muhatap bulabilmeniz içinde önemlidir.

Kırlangıç Asansörlü Nakliyat

Şirketimize gelen müşterilerimizin en sık sorduğu sorulardan biri asansörlü nakliyat hizmeti almanın güvenilir olup olmadığıdır. Asansörlü nakliyat sektörde bulunan tüm taşıma yöntemlerinin en güvenli olanıdır. Bunu sağlamak için şirketimiz çeşitli hususlara dikkat etmektedir. Bu hususlardan ilki alınan asansörün kaliteli olmasıdır. Dünyaca ünlü firmalardan satın alınan asansörlerimiz periyodik olarak kontrollerden geçmektedir. Bu kontroller sırasında aynı zamanda bakımı yapılan cihazlarımızın yıpranmış parçaları değiştirilmektedir. Yıpranmış parçalara sahip olan asansörler yeni parça gelene kadar nakliyat işlemlerinde kullanılmamaktadır. Bu sayede sağlam olması sağlanan asansörler hizmet alanına gönderilmeden önce test edilmekte ve sorunsuz olduğuna emin olunmaktadır. Bu sayede hem insanların hem de eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları