Artvin Kiptaş Nakliyat
Şehir Artvin
Yetkili Yavuz Bey
Telefon

444 0 771

444 0 771

Adres Çarşı Mahallesi, Halkevi Cd. No:50 Artvin Merkez/Artvin
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ofis ve ev taşımacılığında edindiğimiz engin tecrübe sayesinde, işimizi sahiplenmemiz ve bu işi özenle yapmamızın sebebi hem müşterilerimiz açısından hem de kendimiz açısından daha kaliteli bir hizmet sunmak isteyişimizdendir. Artvin Kiptaş Nakliyat ailesi olarak ilkemiz eşyaları bir yerden bir yere götürmek değildir.

Taşımakta bulunduğumuz eşyaları kendi eşyalarımızdan sayıp ve müşterilerimizin eşyalarına sigorta yapmamızdır.Bizim ofis ve ev nakliyatında müşterilerimizin isteğine göre eşyaları depolama hizmetimiz ve müşterilerimize uygun araç seçim imkanı mevcuttur.Taşımakta olduğumuz eşyaların ambalaj ve muhafaza hizmeti kendi bünyemize aittir. Artvin Kiptaş Nakliyat diğer firmalar gibi taşınan eşyaları hor kullanmadan, kırıp dökmeden taşımaya önem göstermektedir.

Artvin Evden Eve Nakliyat 

Evini taşımak isteyen kişiler bunu kendi çabaları ile yapmak istediklerinde büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunu önlemek adına profesyonel ekibimiz ile Artvin evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kesintisiz yılın her günü hizmet vermekte ve taşınma olayınızın en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız. Geniş araç filomuzu sürekli yenilemekte eşyalarınızın araç içinde sıkışmadan ve sarsılmadan nakliyesini yapmaktayız.

Kurumsal bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin sorun yaşamamaları adına koordineli çalışmakta ve taşınmanın her aşamasından bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız. Fiyat teklifimizi önceden belirlemekte ve sonradan ilave masraflar çıkartmamaktayız. Ülkemizin her noktasına nakliyat hizmetini götürmekteyiz. Evini ya da ofisini taşıması gereken kişilere hızlı çözümler sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları