Aydın Nebioğulları Nakliyat
Şehir Aydın
Yetkili
Telefon

0553 317 15 49

0553 317 15 49

Adres Gine Mah. Girne Cd. No:29 Kat:3 Efeler/AYDIN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Aydın evden eve nakliyat işimizde, 1990  yılında başlayan, siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla bugünlere kadar gelen Nebioğulları Nakliyat, evden eve taşımacılık sektöründe asla kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden emin adımlarla kaliteli çizgisinde yürümeye devam ediyor.

Aydın evden eve nakliyat olarak taşıdığımız eşyaların sizler ve bizler için ne kadar kıymetli olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bugün eşyalarınızın artık herhangi sıradan bir işçiyle ve sıradan bir araçla taşınamayacağının siz müşterilerimizin de farkında olması, bizim işimize verdiğimiz önemi de kat ve kat arttırmaktadır. Ücretsiz keşif ile başlayan serüvenlerimizin, memnun ve mutlu müşterilerimizin tebessümleri ile bitmesi bizi gururlandıyor. Profesyonel ekip arkadaşlarımız, uzman kadromuz ve son model asansörlü araçlarımız ile beklentilerin ötesinde hizmet verme isteğimiz hep sürecek.

Evden Eve Nakliyat 

Ev taşıma süreci stres dolu bir dönemdir ve bu dönemde oluşan stresinizi uzman ekibimiz ile üzerinizden alıyoruz. Ekibimizin koordineli olarak çalışması ile hızlı bir şekilde eşyalarınız zarar görmeden evinizin taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Modern teknolojiyi kullanıyor ve ev taşıma sırasında asla bina merdiven ve asansörlerini kullanmayarak müşterilerimizi bina yöneticileri ile karşı karşıya getirmiyoruz. Kesintisiz olarak hizmet veriyor ve size en uygun olan zaman içinde taşınabilmenizi sağlıyoruz. Ev eşyalarının çeşitli olması ile her eşyayı kendi cinsine uygun malzeme ile paketleyerek koruma altına alıyoruz. Müşterilerimizin taşınma sırasında vakit kaybı yaşamaması için her aşamadan haberdar ediyor ve tam söz verdiğimiz saatte işimizi sonuçlandırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları