Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili Fatih Bey
Telefon

0224 327 20 67

0224 327 20 67

Adres Bağlarbaşı Mahallesi, 1. Hürriyet Caddesi, No:182, Dağlar Apt. Kat:2 Daire:2 16160 Osmangazi/Bursa
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Bursa Evden Eve Nakliyat Evtaş 1992 tarihinde Bursa’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu tüm hizmetlerinde büyük bir titizlik ve özveri içerisinde çalışmayı hedeflemiştir. Şirket bazında büyümenin tamamı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteyi ve kaliteli bir hizmeti önemseyip müşterilerini memnun etmiştir.

 

81 İle Hizmet

Başta BURSA Olmak Üzere Türkiye’nin 81 Şehrinde Evden Eve Nakliyat Hizmetlerini, Siz Çok Değerli Müşterilerimize En Uygun En Güvenilir ve En Kaliteli Şekilde Sunuyoruz. Evtaş Evden Eve Nakliyat Firmamız Eşyalarınızı ve Değerlerinizi Güvence Altına Alarak Daha Kaliteli Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetlerinin Garantisini Veriyor.

Bursa Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Firmamız sizlere üstün kalite de Bursa evden eve nakliyat hizmetleri sunarak ev taşıma sürecinizi en iyi şekilde hafifletmektedir. Firmamızın kalitesini arttırmak için devamlı gelişmesi sizlere verilen değeri de göstermektedir. Bizlere para veriyorsunuz. Para kazanmak kolay bir iş değildir. Bunu bildiğimiz için bize verdiğiniz paranın hakkını vermenin eşyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımaktan geçtiğini tespit ettik. Bu yüzden elimizden gelenin fazlasını yaparak eşyalarınızın yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Hiç bir hizmetimizden mutsuz ayrılan bir müşterimizi görmedik. Bu yüzden sizlere net bir şekilde söyleyebilir ki, firmamızdan alacağınız Bursa evden eve nakliyat hizmetleri, alabileceğiniz en iyi hizmetlerdir. Hemen bize ulaşın ve yeni evinize taşınırken eşyalarınızın güvenliğinin maksimum seviyede tutulduğu hizmetler almaya başlayın.

1 Adet Yorum Var, Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bursa Evtaş Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Kurumsal bir firma olduklarını nakliyat süreçlerinin her yerinde yansıtıyorlar. Firma son zamanlarda en iyi şekilde hizmet veren firmalar arasında. Ben mühendis olarak nakliyat sürecinin başında ve sonunda nasıl bir planla hareket ettiklerine dikkat ettim. Gayet profesyoneller. Teşekkür ederiz.