Bursa'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Bursa bölgesinde 5 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Onaylı Firma

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Bursa Doğuş Nakliyat   17-04-2019

Gerçekten çok memnun kaldım personellerin emeğine sağlık işini severek yapıyorlar. Ekip arkadaşlarımızla çalışmak güzeldi. en ince ayrıntılarına kadar dikkatli çalıştılar eşyalarımı temiz ve sapasağlam şekilde teslim aldım. Bursa Doğuş Nakliyat firmayı sunan ve ekiplerine çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bursa Doğuş Nakliyat   17-04-2019

Bursa Doğuş Nakliyattan sabah saatlerinde geldiler taşınma işlemi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşti. Eşim ile ben biz çok memnun kaldık. Eşimin değerli vazosu vardı kesin kırılır dedik ama çok iyi paketlemişlerdi çizik bile olmadı. Personeller ise güler yüzlü ve anlayışlı çocuklardı takdirimizi kazandı. Kesinlikle diyorum herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bursa Olay Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle Bursa Olay Nakliyat firmanıza teşekkür ederim. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir ve taşınmasını da sağlayabilirsiniz.


Bursa Olay Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Öncelikle Bursa Olay Nakliyat firmanıza teşekkür ederim, çok güzel iş çıkardılar. İşini hakkını vererek yaptılar. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Gerçekten çok güzel ve profesyonel bir hizmet veriyorlar. Ellerinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.


Bursa Nazar Nakliyat   17-04-2019

Evimi taşımak için nakliyat firması arıyordum ve internet üzerinden Bursa Nazar Nakliyat karşıma çıktı. Yazdıklarına güvenerek iletişime geçtim ve durumu anlattım. Eve gelip eşyalarımın analizini yaptılar ve fiyat sundular. Kabul ettim ve gerekli işlemler başlayarak evimi hızlıca o gün taşımam gerektiği için taşımaya başladılar. Eşyalarıma özel paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladıkları için nakliyat sonunda eşyalarımda hiç bir hasar yoktu. Personelleri çok dikkatli bir şekilde hizmet verdiler. Personellerine ve bana özel imkan sunan firma sahibine teşekkür ediyorum


Bursa Nazar Nakliyat   17-04-2019

Geçtiğimiz sene yeni evimizi almıştık. O zamanlar heyecanlıyız bir de daha yeni evliydik eşyalarımız da yeniydi. Eski evimden yeni evime taşınırken de kafamdaki soru işareti evimi taşıyan kişiler ya eşyalarıma zarar verirse oldu. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Bursa Nazar Evden Eve Nakliyattan uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Öncelikle eşyalarıma özel paketleme ve ambalajlama işlemi uyguladıkları için nakliyat sonunda eşyalarımda hiç bir hasar yoktu. Personelleri çok dikkatli bir şekilde hizmet verdiler. Personellerine ve bana özel imkan sunan firma sahibine teşekkür ediyorum. Sizlerde nakliyat firması arıyorsanız hiç düşünmeden Nilüfer Evden Eve Nakliyat ile iletişimi geçin.


Nilüfer Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Nilüfer Evden Eve Nakliyat sahibi sunan firmayı teşekkür ederim. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler olsun size. Tahmin ediyorum ki ben bir kere daha taşınmam ancak evini taşıtacak olan herkese de firma konusunda referans olabilirim. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir ve taşınmasını da sağlayabilirsiniz.