Bursa Olay Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0 224 341 14 14

0 224 341 14 14

Adres Ankara Yolu 9. Km. Kamyoncular Sitesi No:62 Bursa
Email info@bursaolaynakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

1967 den bu yana faaliyet gösteren Bursa Olay Nakliyat; Oluşturduğu profesyonel kadrosu ve güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine çağdaş sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan Bursa Olay Nakliyat: Müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı, , Müşteri beklentilerini tespit etmeyi, Müşteri memnuniyetini sağlamayı, Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

Bursa Evden Eve Nakliyat – Şehirler Arası Taşımacılık

Olay Kurumsal nakliyat pek çok firmamın ofisindeki eşyaları taşıtmak için kullandığı bir nakliye çeşididir. Şirketimiz uzun yıllardır bu hizmeti veren kaliteli nakliyat firmalarının başında gelmektedir. Firmamızın bu başarıyı yakalamasının ardından pek çok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden ilki üstün hizmet anlayışıdır. Firmamız da ki personellerimiz ve kurucularımız kendilerini ve yaptıkları işi geliştirmek için sürekli olarak yeni yöntemler denemektedir. Başarılı olan yöntemler hemen uygulanmaya başlanmakta ve daha iyi bir hizmet kalitesi yakalanmaktadır. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizin geliştirilmesi için personellerimiz her zaman insan ilişkileri başarılı olan kişilerden seçilmektedir. Kalifiye personellerle çalışan firmamız kurumsal nakliyat sırasında uyguladığı teknikler sayesinde eşyaların zarar görme ihtimalini minimuma indirmektedir.

2 Adet Yorum Var, Bursa Olay Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bursa Olay Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle Bursa Olay Nakliyat firmanıza teşekkür ederim. Eşyalarım kırılacak çizilecek diye çok korkuyordum. Ancak kırılacak dökülecek hiçbir şey olmadığını bana çalışma şekilleriyle de gösterdi. İşinin ehli çalışanlarıyla benim bu endişemi ortadan kaldırdı. Uygun fiyata en güzel hizmeti aldım. Teşekkürler. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir ve taşınmasını da sağlayabilirsiniz.


Bursa Olay Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Öncelikle Bursa Olay Nakliyat firmanıza teşekkür ederim, çok güzel iş çıkardılar. İşini hakkını vererek yaptılar. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Gerçekten çok güzel ve profesyonel bir hizmet veriyorlar. Ellerinize sağlık herkese tavsiye ediyorum.