Düzce Metin Nakliyat
Şehir Düzce
Yetkili Metin Bey
Telefon

0542 718 82 98

0542 718 82 98

Adres Alemdar Sk. No:3 Camikebir Mahallesi Merkez/Düzce
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Düzce Metin Nakliyat 2001 yılından bu yana ev taşıma esnasında yaşanacak stresi
en aza indirerek evini taşıyacak kişilere evden eve nakliye hizmetinde en kaliteli sunumu sağlamaya çalışmaktayız.
Düzce’de bulunan merkez ofisimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine gerçekleştirdiğimiz taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Düzce ilinde evde eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.
Hizmetlerimiz arasında eşya kolileme, eşya yerleştirme ve ev temizliği hizmeti de yer almaktadır.
Gerçekleştirdiğimiz tüm nakliye işlemlerini son çıkan teknolojileri kullanarak oldukça titiz bir şekilde takip etmekteyiz.
Bu sayede kendi iş kontrolümüzü çok rahat bir şekilde sağlayarak müşterilerimizin sorularını da anında cevaplandırabilme kabiliyetine ulaşmış olmaktayız.
Takip sistemimizin düzenli olması sayesinde bizi seçen müşterilerimizin eşyalarının da güvenli bir şekilde taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamış oluyoruz.

 

Düzce Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evini taşıması gereken kişilerin güvenilir bir nakliyat firması arayışına sahip olduğumuz tecrübe ve üstün kalitede hizmetimiz ile son veriyoruz. Müşterilerimizin taşınma sırasında eşyalarım zarar görürse ne olacak endişesi yaşamaması için maksimum düzeyde güvenlik önlemi alıyoruz. Bununla yetinmeyerek Düzce sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Sigortayı ekibimiz evinize girdiği andan itibaren başlatıyoruz.

Kimi zaman kişilerin şehir dışına taşınmaları gerekmektedir. Bu durumda firma olarak Düzce şehirler arası nakliyat konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile sorun yaşamayacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız. Ülkenin her il ve ilçesine hizmet götürmekte her müşterimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görerek titizlikle taşımaktayız. Kesintisiz olarak yılın her günü hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları