ofis taşıma
Bingöl Evden Eve Nakliyat
Şehir Bingöl
Yetkili
Telefon

0 539 360 9875

0 535 374 96 37

Adres İnönü Mahallesi.Maden Sokak.Kültür Çay Evi MERKEZ/BİNGÖL
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız uzun yıllardır Bingöl evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Bingöl’de taşımacılık firmaları arasında ilk firma olan Bizim Nakliyat evden eve taşımacılık firmamız 20 yıldır sektörde hizmet vermektedir.Bizim Nakliyat taşımacılık tüm yurdumuzun şehiriçi ve şehirler arası ev ve ofis taşımalarında hizmet vermektedir. Misyonumuz hizmet kalitesini her zaman geliştiren eden eve taşımacılıkta Bingöl’de lider firma olmaktır. Bingöl’de evden eve taşımacılık yapmış firmalar arasında müşteri memnuniyeti en yüksek firmayız.Bizim için kalite önceliklidir. Evden eve taşımacılık da kalite terimini bizim ısrarlı söylemlerimiz üzerine diğer firmalardan da duymaktayız.

Firmamız Bingöl’de asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. İstenildiği takdirde 12 katlı binalara kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bir binada taşınacak ev üçüncü kat ve üzerinde ise o eve asansörlü evden eve taşımacılık önermekteyiz. Bazı binalarda zaten mecbur olarak asansörlü taşımacılık kullanılmaktadır. Bingöl’den aldığımız bir ev eğer başka bir şehre taşınacaksa araca yerleşimini uzaklığa göre yapıyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat için firmamızın verdiği fiyat genelde diğer firmalara göre uygun bir fiyat olmaktadır. Şehirlerarası evden eve taşımacılık işimizi hızlı ve zamanında yerine teslim ediyoruz. Bingöl harici başka bir şehirden aldığımız evi Bingöl’e getiriyoruz.

Bingöl Evden Eve Nakliyat – Şehir içi Nakliye Hizmetleri

Bingöl Eşya depolama hizmeti alınmadan önce firmanın bazı özelliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu özelliklerden ilki sigortalamadır. Nakliyat sırasında araca yüklenen eşyaların tümüne sigorta yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde hem depolama sırasında hem de yolculuk sırasında yaşanacak olan problemlerden doğan zararlar firma tarafından karşılanmamaktadır. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana tüm nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde sigortalama yapmıştır. Sigortalama sayesinde hem depolama işlemleri hem de taşımacılık işlemleri daha güvenilir hale gelmiştir. Firmamızın kullandığı depoların tamamı yüksek güvenliğe sahip ortamlardır. Bu ortamlarda böceklerin girebileceği delik bulunmamaktadır. Yine de her türlü olasılık göz önüne alınarak periyodik olarak ilaçlama yapılmaktadır. Şirketimizden bu hizmeti almak isteyen kişiler ya da kurumlar telefon numaramızdan bize ulaşabilir.

3 Adet Yorum Var, Bingöl Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bingöl Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Değerli Bingöl Evden Eve Nakliyat firmanızla Edirne'ye pazar günü gayet güzel bir şekilde taşındım. Zamanından önce gelindi. Paketleme hızlı yapıldı. Duvarlarım çizilmedi. Çalışanlarda çok saygılıydı. Yüksek paralar ödemeyip uygun fiyatla bu firma ile taşındığım için çok memnunum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bingöl Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Bingöl Evden Eve nakliyata düzgün kaliteli çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum eşyamı sorunsuz bir şekilde kırmadan çizmeden yerli yerinde teslim ettiler mobilya beyaz eşyalar profesyonelce montajını yaptılar Başarılarının devamını diliyorum. Herkese tavsiye ederim.


Bingöl Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Firma işini gayet düzgün bir şekilde yapıyor. Eşyalarınızı paketliyor, araca dikkatli bir şekilde yerleştiriyor. İsterseniz asansörlü nakliyat aracı kullanıyorlar. Ben verilen hizmetlerden gayet memnun kaldım ve arkadaşlarıma önerdim. Sizler için de yararlı olacağını düşünüyorum.