ofis taşıma
Bitlis Umut Nakliyat
Şehir Bitlis
Yetkili
Telefon

0 434 827 46 66

0 535 374 96 37

Adres Kültür Mah, Bitlis Yolu Cad, No 50 Tatvan/Bitlis
Email bilgi@bitlisumutevdeneve.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Umut Nakliyat, ilk olarak taşımacılık sektörüne Mersin’de başladı. Tek bir nakliye aracı ile hizmet vermeye başlayan firmamız, kısa zamanda kendini hızla geliştirerek daha iyi nakliye hizmet sunabilmek için araç kapasitesini genişletti. Dürüst çalışanları, kaliteli işçiliği ile müşterilerinin beğenisini kazanan Umut Nakliyat, Asansörlü taşımacılık alanında da ilklere imza atarak Bitlis’e 18. kata ulaşabilen yük asansörünü ilk getiren firmadır. Yoğun taleperlerin olduğu ve nakliye alanında eksik olan ilimiz Bitlis’te de ofis kurmaya karar verdik ve siz değerli müşterilerimizin de desteği ile Bitlis Tatvan’da ofisimizi kurduk.  Gün geçtikçe büyüyen firmamız ve müşterilerimizin beklentileri sayesinde sorumluluğumuzda arttı. Sizlere kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyata sunmak için elimizden gelen gayreti göstermeye hazırız. En önemli ilkemiz, esnaflığın da bize göre temeli olan dürüstlük ve titiz çalışmak.

Bitlis Eşya Depolama ve Şehirler Arası Nakliyat

Yeni eve taşınılırken bazı durumlarda hangi eşyaların kullanılıp kullanılmayacağı muallakta kalmaktadır. Bu belirsiz durumlarda hem eşyaların yeni eve taşınması hemen istenmemekte hem de kullanılması ihtimaline karşı olarak elde tutulmak istenmektedir. Şirketimiz bu gibi arada kalan müşterilerinin yardımına koşmak için eşya depolama hizmetleri vermektedir. Eşya depolama hizmetleri sayesinde tüm müşterilerimizin depolamak istediği eşyalar depolarımıza taşınmaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama ve paketleme tekniklerine dikkat edilmekte ve en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Ardından eşyaların araca yüklenmesi sırasında profesyonel kişilerden yardım alınmaktadır. Son olarak eşyalara sigorta yapılmakta ve herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda iki tarafın da maddi açıdan kayba uğraması engellenmektedir.

3 Adet Yorum Var, Bitlis Umut Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bitlis Umut Nakliyat   17-04-2019

Değerli Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat firmanızla taşındım. Çok memnun kaldım işini çok iyi ve hızlı yaptılar. Saatinde geldiler eşyalarımı titizlikle paketlediler. Personeller ise anlayışlı ve çok kibardılar takdir ettim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Hem fıyat da çok uygun. Umut Nakliye ekiplerini çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bitlis Umut Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Ben İlköğretim sınıf öğretmeniyim mesleğim için Ankara'ya tayinim çıktı araçtırmaların sonucunda Bitlis Umut Nakliyat'ı tercih ettim. Eşyalarımı hasarsız ve çizik dahi olmadan teslim aldım çok memnun kaldım. Başarılı ve sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleşti. Ekiplerine teşekkür ederim. Yeniden taşınacak olur yine siz Umut Nakliyat'a tercih ederim. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bitlis Umut Nakliyat   10-07-2019

Firma ile sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmeti alarak Bitlis'ten Şanlıurfa'ya taşındım. Firma profesyonelliğini nakliyat sürecinin her anında yansıttı. Eşyalarımı paketlediler, 4 personeli ile nakliyat hizmeti verdiler. Ben firmadan ve çalışanlarından gayet memnun kaldım. Teşekkürler.