ofis taşıma
Bursa Doğuş Nakliyat
Şehir Bursa
Yetkili
Telefon

0 224 346 09 24

0 535 374 96 37

Adres Ankara Yolu Nakliyeciler Sitesi No: 35 Yıldırım/BURSA
Email dogus-tasimacilik@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Doğuş Nakliyat Bursa’da ve Türkiye’de nakliye taşımacılık ile uygun ve özel çözümler sunmaktadır. 2001 yılından beri gelen tecrübemizle 2010 yılında kurulan şirketimiz; sürekli gelişerek sektörün gerektirdiği son model araçlarımızla , takım ve donanımları bünyesine katarak, dürüstlük prensibiyle siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla sektörde haklı bir yer edinmiştir. Firmamız sunduğu hizmetlerde tecrübeli kadrosunu, nakliye konusunda profesyonel iş arkadaşlarımızla her geçen gün kullanarak sorunlarınıza ilk elden aracısız çözüm sunmaktadır. DOĞUŞ TAŞIMACILIK  işletmeleriniz için çözüm ortaklığına her zaman hazırdır. Bursa nakliye,bursa taşımacılık,bursa nakliyat,bursa nakliyeciler olarak size en uygun araç bulan bir nakliye firmasıdır.

Doğuş Şehiriçi ve Şehirlerarası Naklihat Hizmetleri

Şirketimiz pek çok farklı alanda hizmet vermektedir. Şirketimizin kuruluşundan bu yana müşterilerimizin artmasına bağlı olarak bu alanların çeşidi de artmıştır. Firmamız hem üstün hizmet kalitesine ulaşmak hem de müşteri memnuniyetini sağlamak için her nakliyat işlemini kusursuz olarak gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Bu nakliyat işlemlerinden biri kurumsal nakliyattır. Kurumsal nakliyat genellikle büyük şirketlerin eşyalarını güvenli bir şekilde taşıtmak için başvurduğu bir hizmettir. Şirketimiz kurumsal nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için pek çok hususa dikkat etmektedir. Bu hususlardan biri eşyaların büyüklüğü, narinliği ve şeklidir. Bu özelliklere bakılarak doğru bir paketleme işleminin yapılması sağlanmaktadır. Ardından sigortalama yapılmakta ve hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat işlemi tamamlanmaktadır. Bursa evden eve nakliyat , ofis taşımacılığı ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

3 Adet Yorum Var, Bursa Doğuş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bursa Doğuş Nakliyat   17-04-2019

Gerçekten çok memnun kaldım personellerin emeğine sağlık işini severek yapıyorlar. Ekip arkadaşlarımızla çalışmak güzeldi. en ince ayrıntılarına kadar dikkatli çalıştılar eşyalarımı temiz ve sapasağlam şekilde teslim aldım. Bursa Doğuş Nakliyat firmayı sunan ve ekiplerine çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Bursa Doğuş Nakliyat   17-04-2019

Bursa Doğuş Nakliyattan sabah saatlerinde geldiler taşınma işlemi hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşti. Eşim ile ben biz çok memnun kaldık. Eşimin değerli vazosu vardı kesin kırılır dedik ama çok iyi paketlemişlerdi çizik bile olmadı. Personeller ise güler yüzlü ve anlayışlı çocuklardı takdirimizi kazandı. Kesinlikle diyorum herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bursa Doğuş Nakliyat   10-07-2019

Paketleme ve ambalajlama işlemleri, asansörlü nakliyat araçları ile eşyalarımı Yıldırım'dan alıp, Nilüfer'e taşıdılar. 15. kattaki yeni evime taşınırken hiçbir şekilde korku yaşatmadılar ve araçları sayesinde hızlı ve güvenli bir nakliyat sürecini bana hediye ettiler. Ellerinize kollarınıza sağlık. Teşekkürler.