ofis taşıma
İstanbul Aytur Evden Eve Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili Sedat Bey
Telefon

0216 641 06 21

0216 641 06 21

Adres Hasanpaşa mah. Gürbüz cad. No:57 Sultanbeyli İstanbul
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Aytur Nakliyat firması olarak önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sunmak. Bu çerçevede sıkı bir şekilde çalışıyor, aynı zamanda uzman ekip desteğini de her daim ön planda tutuyoruz. Alanında tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız, aldığınız hizmetin çok daha kaliteli olmasına katkıda bulunuyor. Öncelikle güvenliğin sağlanmasını mümkün kılan ekibimiz, aynı zamanda sürecin hızlı bir şekilde tamamlanmasına doğrudan katkı sağlıyor.

En iyi nakliyat firmaları arasında gösterilen bir marka olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, paketleme, sigortalı taşımacılık, şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat gibi pek çok konuda profesyonel destek sunuyoruz. Üstelik taşınması gereken eşyalara en uygun olan hizmetimizi önererek kusursuz bir deneyim yaşamanızı kolaylaştırıyoruz.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat sektöründe verilen pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin her birini üstün kalitede vermekte bireylerin İstanbul evden eve nakliyat ihtiyacını karşılamakta ayrıca kurumlara da ihtiyaçlarına özel çözümler üretmekteyiz. İşinde uzman geniş ekibimiz, yeni model ve nakliyat yapmaya uygun araçlarımız ile evlerinizi hızla bir plan çerçevesinde taşımaktayız.

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan bir firma olarak İstanbul kurumsal nakliyat konusunda da tecrübeliyiz ve müşterilerimizin taşınması gereken mal ve ürünlerini şehir içinde ve şehirler arasında taşımaktayız. Depolardan aldığımız malları depolara götürmekte yüklenmesi ve boşaltılması için de personel desteği vermekteyiz. Nakliyatın her aşamasından da müşterilerimize bilgi vermekteyiz.

2 Adet Yorum Var, İstanbul Aytur Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

İstanbul Aytur Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Öncelikle İstanbul Aytur Evden Eve Nakliyat yetkililerine çok ama çok teşekkür etmek istiyorum. İstanbul anadolu yakasından Avrupa yakasına taşınmam sırasında gerçektende firma sahibinden tutunda tüm çalışanları çok yardımcı oldular. İlk defa bir nakliyat firmasından bu kadar kaliteli hizmet aldım bu nedenle iş arkadaşlarıma taşınma zamanında firmanızı tavsiye ediyorum ve her zamanda edeceğim. İyi çalışmalar dilerim.


İstanbul Aytur Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Beni ve ailemi yormadan evimizi sorunsuz bir şekilde yeni evimize taşıyan ve taşımacılık esnasında gerekli itinayı gösteren İstanbul Aytur Evden Eve Nakliyat firmasına ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Hizmetleri gerçekten uygun fiyatlı ve kaliteli eşyalarımıza özen ve dikkatle paketleme işlemi uyguladılar ve dikkatle araca yüklediler . Sorunsuz ve sağlıklı olarak yeni evimize teslim ettiler. Herkese tavsiye ediyorum.


ankara nakliyat