ofis taşıma
68 Aksaray Damla Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili Volkan Bey
Telefon

0541 722 5408

0541 722 5408

Adres Atatürk bulvarı 40 metrelik yol üzeri Arcem mobilya yanı
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

“Evden eve taşımacılık” talebiniz doğrultusunda günün müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Buradaki tespitimizdeki amaç taşınma gününde her hangi bir aksilik yaşanmaması için yapılır. Evinize gelen eksperimiz tüm eşyaların envanter listesini çıkarır ve eşya miktarıyla orantılı düzeye sahip aracın belirlenmesini, kullanılacak taşıma ekipmanlarının belirlenmesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi bir Aksaray asansörlü nakliyat çok detayı önceden değerlendirir. Müşterimize taşıma hizmetlerinin her detayı aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanması halinde sözleme ve sigorta kapsamı dahilinde eşyalarınız taşınır.

 

Aksaray Evden Eve Nakliyat

Firmamız her geçen gün artan kalitesiyle birlikte en iyi şekilde hizmet vermenin yollarını aramaktadır. Aksaray evden eve nakliyat süreçlerinde sizlere üstün kalite de hizmetler sunarak yeni evinize taşınırken gönül rahatlığıyla süreci atlatmanızı sağlamaktadır. Firma olarak yılların tecrübesine sahip olduğumuz için mesafeler, eşyaların yoğunluğu hiç bir şekilde fark etmiyor, yeni adresinize sağlıklı bir şekilde taşınmanızı gerçekleştiriyoruz. En iyi şekilde hizmet vermenin yollarını bildiğimiz için siz değerli müşterilerimize yüksek seviyelerde güven, eşyalarınıza da aynı şekilde güvenlik sağlıyoruz. Çeşitli paketleme ve ambalajlama tekniklerimiz, alanında uzman personellerimiz tarafından en kaliteli yöntemlerle uygulanarak eşyalarınıza maksimum seviye de korunma sağlıyor. Sizler de firmamıza ulaşarak en iyi şekilde hizmetler almanın keyfini çıkartabilir, yeni evinize firmamız ile uzman desteği alarak sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

6 Adet Yorum Var, 68 Aksaray Damla Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

68 Aksaray Damla Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar Aksaray Damla Nakliyat firmanız ile Bursa'ya taşındım. Güler yüzle iyi niyetli eşyaların ambalajlanmasını çok güzel yaptılar, paketleme güzel oldu, hızlı dikkatli ve çok dahili kişiler en ufak bir şey olmadan eşyalarımızı taşınmasını yaptılar her şey için arkadaşlara teşekkür ederiz. Şiddetle herkese tavsiye ederim.


68 Aksaray Damla Nakliyat   24-04-2019

68 Aksaray Damla Nakliyat ile ofisimi taşıdım ve gerçekten iyiki diyorum çünkü eşyalarımda hasar oluşmadı eksik durumu söz konusu bile değildi personellerin hepsi işinde uzman kişiler olmakla beraber samimiler. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım bir daha taşınma hizmetinde tekrar tercih edeceğim sizlere kesinlikle öneririm.


68 Aksaray Damla Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, 68 Aksaray Damla Nakliyat firmanızın sahibi ve ilgilenen ekip arkadaşlara çok teşekkür ederim. Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti ve eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


68 Aksaray Damla Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Aksaray Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayısıyla ben çok memnun aldım onlarla çalışmak gerçekten çok iyiydi. Gelen ekipler ise işini severek yapıyorlar. Hızlı ve başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


68 Aksaray Damla Nakliyat   18-10-2019

Aksaray Damla Nakliyat Firmasıyla tanıştığımdan dolayı çok mutluyum. Bu ekip profesyonel kaliteli insnalar olup benimle tek tek ilgilendiler. Nakliyat sırasında hiçbir türlü sorun yaşamayan bu fşrma gün geçtikçe yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Sizlere tek tek teşekkürlerimi iletiyorum. Başarıların devamını dierim.


68 Aksaray Damla Nakliyat   24-10-2019

68 Aksayar Damla Nakliyat üzerinden hizmet alarak en iyi bir şekilde yeni evime çıktım. Yapmış oldukları iş yıllar işinde büyümesine sebep olmuştur. Aldığım hizmetten ötürü sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Bu firmadan herkes yararlansın diye çevremdeki bütün herkese önermeye devam edeceğim.


ankara nakliyat