ofis taşıma
Adana Aslanlar Taşımacılık
Şehir Adana
Yetkili Ceyhun Bey
Telefon

0322 255 00 65

0 535 374 96 37

Adres Pınar Mahallesi, 74209 Sokak No : 15 Seyhan/Adana
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Adana Evden Eve Nakliyat, Bazen çocuğunuz veya sizin eğitiminiz için evinizi değiştirmek zorunda kalırsınız. Hatta yeni bir iş yada seyehat sevdanız yüzünden de değiştirmek isteyebilirsiniz. Ev değiştirmek sıkıcı, yorucu, zahmetli ve zaman alan bir iştir. Bu yüzden işinizi kolaylaştıracak, gelişen teknolojilere uyum sağlayan, uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunan evden eve nakliyat firmaları tercih edilmektedir. Evden Eve Nakliyat firmaları sektöründe başarısını kanıtlamış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Aslanlar Taşımacılık her zaman taşımacılık sektöründe öncü konumundadır. Uzman personelleri ve yılların vermiş olduğu tecrübelerine dayanarak başarısını her geçen gün arttıran Aslanlar Taşımacılık Evden Eve Nakliyatta donanımlı araç ve ekipmanlarıyla hizmette sınır tanımıyor.

 

Adana Evden Eve Nakliyat

Firmamız ile yapacağınız Adana evden eve nakliyat süreçlerinde sizlere üstün kalite de hizmetler sunuyor, memnuniyetinizi sağlayacak her türlü eşya taşıma yöntemlerini ayağınıza getiriyoruz. Firma olarak kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık ve bunun sonucunda bir çok vatandaşımızın firmamızı seçmesini sağladık. Adana evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonel ve saygılı bir şekilde hizmet verdiğimiz için firmamızın ünü her geçen gün daha fazla alana yayıldı ve tüm Türkiye’ye hizmetler götürmeye başladık. Alanında uzman personellerimiz, çeşitli taşımacılık sistemlerimiz firmamızın en iyi şekilde hizmet vermesine sebep olan bir kaç etkendir. Firma olarak hizmetlerimizin nasıl ilerlemesini gerektiğini iyi biliyor, hiç bir engele takılmadan eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Hemen firmamıza ulaşarak sizler de yeni evinize taşınırken kaliteli hizmetler alabilir, her geçen gün artan bir kaliteden faydalanabilirsiniz. Aslanlar Taşımacılık firmamız sizlere üstün bir memnuniyet sağlayacaktır.

7 Adet Yorum Var, Adana Aslanlar Taşımacılık

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adana Aslanlar Taşımacılık   18-04-2019

Merhabalar, Adana Aslanlar Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Evimde kendim tasarlayıp ürettiğim cilalı mobilyaları başında ben olmama rağmen çizmeden taşıdığınız için teşekkür ederim. Çünkü gerçekten o dolapları söküp kurmak herkesin harcı değildir. Hizmet ile fiyat kalitesi gerçekten başarılı.Bundan sonra bu konularda önereceğim tek şirket olacaksınız. Başarılarının devamını dilerim.


Adana Aslanlar Taşımacılık   24-04-2019

Öncelikle Adana Aslanlar Taşımacılık yetkililerine ve personellerine teşekkürlerimi iletiyorum elinize emeğinize sağlık. Adana Aslanlar Taşımacılık gerçekten alanında en iyi ve ilgili firma diyebilirim sizlere işlerini profesyonel ve hızlı olarak yapmaktalar eşyalarımın güvenliği için herşeyi düşünerek işlem sundular. Güvenle tercih edebilirsiniz ve fiyatları her aile bütçesine uygun.


Adana Aslanlar Taşımacılık   30-05-2019

Merhabalar , Öncelikle Adana Aslanlar Taşımacılık firmanız sahibi ve ilgilenen ekibe çok teşekkür ederim. Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.


Adana Aslanlar Taşımacılık   12-06-2019

Merhabalar, Adana Aslanlar Taşımacılık firmanız ile taşındım. Gerçekten çok memnun kaldım. Onlarla çalışmak gerçekten çok güzeldi. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Adana Aslanlar Taşımacılık   09-07-2019

Firmanın profesyonel bir şekilde hareket edip eşyalarımı yeni adresine taşıdığını gördüm ve sizlere öneri niteliğinde bu firmayı önermek istedim. Eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bu firma uygun fiyatlarla sizlerin işini görebilmektedir. Teşekkür ederim.


Adana Aslanlar Taşımacılık   18-10-2019

Adana Aslanlar Taşımacıllık Firmasına teşekkürlerimi iletiyorum. Eşyalarım oldukça yeni olduklarından dolayı bir nakliyat firmasına güvenmek konusunda teredüttlerim vardı. Fakat bu firmayla iletişime geçtikten sonra bütün korkularımı yenmiş oldum. Sizin firmanız var olduğu sürece nakliyat korsanlara iş olmayacaktır. Sizlere tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.


Adana Aslanlar Taşımacılık   24-10-2019

Adana Aslanlar Taşımacılık Firmasından hizmet alarak yeni evimle buluştum. Bu firmayla iletişime geçtikten sonra her şey kolaylaştı. Ekip arkadaşları bizlerle çok iyi bir şekilde ilgilenerek nakliyatı sonlandırdılar. çevremdeki bütün herkesi bu firmayı önererek böyle kaliteli hizmet almalarını sağlıyorum. Sizlere tekrar tekrar teşekkür ederim.