ofis taşıma
Adana Ömeroğlu Nakliyat
Şehir Adana
Yetkili
Telefon

0538 401 80 87

0538 401 80 87

Adres Pınar Mah. 74098 Sok. No : 5 (BİM Market Civarı) Seyhan / ADANA
Email info@omeroglunakliyat.com.tr
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Adanada Ev, iş yeri, okul, dershane, hastane, fabrika vb. yerlerin taşınması oldukça zordur. Eşyaların toplanması, demontesi yapılacak eşyalarınız varsa demontesi, paketlenmesi, kutulara yerleştirilmesi sizler için oldukça yorucu ve zahmetli olabilir. Hatta eşyalarınızı toplarken, ağır eşya taşırken sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz. İşte tam bu noktada sizlerin rahatlığı ve artık ev taşımak işkence olmaması için Ömeroğlu Nakliyat sizler için işini en iyi şekilde yapmaktadır.

Adana Şehiriçi Nakliyat

Nakliyat denince akla genellikle evden eve nakliyat hizmetleri gelmektedir. Şirketimiz Adana evden eve nakliyat dışında pek çok alanda hizmet vermektedir. Firmamızın verdiği bu hizmetler sırasında profesyonel teknikler uygulanmaktadır. İlk olarak, eşyaların tam anlamıyla korunabilmesi için kaliteli malzemeler ile paketleme ve ambalajlama yapılmakta, ardından dikkatli bir şekilde taşıma işlemleri yapılmaktadır. Taşıma işlemleri sonrasında ev eşyaları doğru bir şekilde araca yerleştirilmekte ve sigortaları yapılmaktadır. Sigorta sayesinde müşterilerimizin maddi kayba uğraması engellenmektedir. Bu sayede hem şirketimizin marka değerine hem müşterilerimizin maddi varlığına zarar gelmemektedir. Verdiğimiz sigorta hizmeti sayesinde şirketimiz kısa bir süre içinde büyük yol kat etmiş ve personel sayısını ikiye katlamıştır.

7 Adet Yorum Var, Adana Ömeroğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adana Ömeroğlu Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Kızımın öğretmen olarak atanması sonucuyla İzmir'den Adana'ya taşınmak için bize yardımcı olacak firma ararken çok kıymetli Adana Ömeroğlu Nakliyat'ı buldum. Dost tavsiyeleriyle ve kendileriyle görüşmelerinde gayet güzleryüzlü ve güven verici hal aldı. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Adana Ömeroğlu Nakliyat   18-04-2019

Emlakçı abimin tavsiye üzerine Adana Ömeroğlu Nakliyatı ilk kez tercih ettim. Keşif ve teklif sürecinde hem zamanında gelindi hem de uygun fiyat verildi. Taşınma günü tam vaktinde gelindi. Personel temiz, kibardı ve oyalanmadan eşyaları hızlı şekilde toparladı. Personel gayet sakin ve her konuda yardımcı olarak taşınma işlemini tamamladı. Teşekkür ederim.


Adana Ömeroğlu Nakliyat   24-04-2019

Adana Ömeroğlu Nakliyat ile evimi taşımak yaptığım en doğru işti firma ve personelleri gerçekten işinin ehliler. Eşyalarıma ayrı ayrı özen gösterdiler. Personellerin hepsi profesyonel ve titiz kişiler. Eşyalarımda eksik ve hasar olmadan işlemi bitirdiler gerçekten muazzam bir iş çıkardılar bu güzel hizmet için çok teşekkür ederim sizlere. Kesinlikle sizlerde Adana Ömeroğlu Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Adana Ömeroğlu Nakliyat   30-05-2019

Adana Ömeroğlu Nakliyat firmanız sayesinde taşındım ve gerçekten çok memnun kaldım. Taşınma günü sabahında tam vaktinde geldiler. gelen ekipler ise çok ilgili ve çalışkan bir ekipti. Onlarla çalışmak gerçekten çok güzeldi. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.


Adana Ömeroğlu Nakliyat   12-06-2019

Merhabalar , Ömeroğlu Nakliyat firmanızla taşındım ve gerçekten tek kelimeyle mükemmeldi ekip arkadaşlarınız güler yüzlü ve saygılı kişiler. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize kurulum gerçekleştirdiler sizlere kesinlikle öneriyorum Ömeroğlu nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Adana Ömeroğlu Nakliyat   09-07-2019

Ömeroğlu nakliyat firmasından ofis taşımacılığı hizmetleri aldık. Firma gerçekten işini layığıyla yapmasını biliyor ve sizleri memnun ediyor. İşlerimizi aksatmadan, arşiv dosyalarımızı eksik bir şekilde taşınmasını sağlayıp, yeni ofisimizde daha rahat bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Teşekkür ederiz.


Adana Ömeroğlu Nakliyat   21-01-2020

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu firmayla anlaştık. Başta biraz korkularım vardı. Ama personelleri profesyonel davranışlarıyla ve eşyalarıma gösterdikleri özen ile tüm korkularım gitti. Nakliyat sırasında bana yardım eden ve emeği geçen herkese tavsiye ederim.


ankara nakliyat