ofis taşıma
Adana Star Nakliyat
Şehir Adana
Yetkili
Telefon

0532 677 41 98

0 535 374 96 37

Adres Toros Mah. Barış Manço Blv. Düzenli Apt. Altı Adana/Türkiye
Email info@adanastarnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayacak yüksek kalitede hizmet veren Adana Star Nakliyat firmamız Adana merkezli olmakta ve bütün Adana ilçelerine de aynı şekilde hizmet götürüyoruz. Hakkımızda bilinmesini istediğimiz en önemli nokta müşterilerimize güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi ihtiyaç duyulan bütün nakliyat hizmetlerini veriyoruz. Her müşterimizin özel olduğunu düşünerek onlara özel çözümler üretmekteyiz. Nakliyatın profesyonel bir ekip ile yapılması gerektiğini bilerek çalışma arkadaşlarımızı her zaman dikkatle seçiyor ve düzenli olarak eğitin verdiğimiz ekip arkadaşlarımızın müşterilerimize güler yüzlü bir şekilde hizmet vermelerini sağlıyoruz.

Adana Evden Eve Nakliyat

İnsanlar var olduğu zamandan beri sürekli olarak bir hareket halindedir. İnsanlar bu hareket sırasında kendilerine ait olan eşyaları taşımak için pek çok farklı yöntem kullanmıştır. Teknolojinin gelişmesi ve imkanların artmasıyla taşıma işlemlerinde nakliyat firmalarından yardım alınmaya başlanmıştır. Şirketimiz  Şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmalardan birisidir. Evden eve nakliyat sırasında kullandığımız pek çok yöntem ve dikkat ettiğimiz çeşitli hususlar bulunmaktadır. Şirketimizin işine bu denli özen göstermesi ve üstün hizmet anlayışıyla çalışması kısa süre içinde hizmet alanını genişletmesine olanak sağlamıştır. Hizmet alanı genişleyen şirketimiz ekibini büyütmüş ve daha fazla vatandaşımıza hizmet vermeye başlamıştır.

6 Adet Yorum Var, Adana Star Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adana Star Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Eskişehir'den tayinim dolayısıyla Adana'ya taşınmam gerekiyordu. Uzun uğraşlar sonucuyla Adana Star Nakliyat ile anlaştık ve taşınma günü gerçekten tecrübeli ekipler ile gelip bizi hiç uğraştırmadan sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımızı hasar görmeden yeni evimize yerleştirdiler çok memnun kaldım Adana star nakliyat ve ekiplerine teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Adana Star Nakliyat   18-04-2019

Adana'dan firmanız Adana Star Nakliyat ile Düzceye taşındım. Yol boyunca sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yeni adresimize arkadaşımın tavsiye üzerine evimizi taşıttık gerçekten çok ilgili personel eşyalarımız zarar görmeden titizlikle taşındı çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.


Adana Star Nakliyat   24-04-2019

Adana Star Nakliyat ile ofisimi taşıdım ve hiçbir eşyamda hasar oluşmadı güvenle tercih edebileceğiniz bir firma. Adana Star Nakliyat eşyalarımın güvenliği için her bir eşyama ayrı ayrı özen göstererek paketleme işlemi uyguladılar. Personellerin hepsi hızlı ve profesyoneller hızlı ve rahat bir taşıma yaşattılar bana gerçekten hizmetlerinden çok memnun kaldım bundan sonra tercih edeceğim tek firma.


Adana Star Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar , Adana Star Nakliyat firmanız ile taşındım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti . Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.


Adana Star Nakliyat   12-06-2019

Merhabalar , Star Nakliyat firmanızla taşındım ve gerçekten tek kelimeyle mükemmeldi ekip arkadaşlarınız güler yüzlü ve saygılı kişiler. Star Nakliyat alanında profesyonel personelleri ile bize kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize kurulum gerçekleştirdiler sizlere kesinlikle öneriyorum star nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Adana Star Nakliyat   09-07-2019

Adana star nakliyat firması eşyalarımın şehir dışına sorunsuz bir şekilde taşınmasında büyük bir rol oynadı. Farklı bir paketleme ambalajlama işlemi ile eşyalarımın süreç boyunca zarar görmesini engellediler. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız ve uygun fiyat ile bunu yapmak istiyorsanız bu firma size göre diyebilirim.