ofis taşıma
Adıyaman Star 02 Nakliyat
Şehir Adıyaman
Yetkili Hakan Bey
Telefon

0 416 214 86 19

0 416 214 86 19

Adres Mehmet Akif Mah.Sakarya Cad. Emniyet Müdürlüğü Polis Kantini Bitişiği No:4 Merkez/Adıyaman
Email iletisim@adiyamanstar02.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Adıyaman Star 02 Nakliyat 1980 yılında Adıyaman Merkezde kurulmuş olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi – şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerini almıştır.
Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır.Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

Adıyaman Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe verilen hizmetler arasında en çok talep gören evden eve nakliyat olmaktadır. Bu hizmet profesyonel bir ekip ile ve planlı olarak verildiğinde taşınması gereken kişiler memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamaktadırlar. Bizlerde müşterilerimize hiçbir sorun yaşamayacakları ve eşyalarının zarar görmeden nakliyatının yapılacağı hizmet vermekteyiz. Güven konusunun önemli olduğunu biliyor ve bunun içinde müşterilerimizin kıymetli zamanlarının beklemekle geçmesine izin vermiyoruz.

Nakliyat sektöründe teknolojiden yararlanılması hizmet kalitesini yükseltmekte ve ayrıca zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Firma olarak biz de son sistem asansörlere sahibiz ve asansörlü nakliyat hizmeti vererek müşterilerimize çok daha hızlı ve eşyalarının güvenle taşınması için hizmet veriyoruz.

8 Adet Yorum Var, Adıyaman Star 02 Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adıyaman Star 02 Nakliyat   12-04-2019

Adıyaman'dan Ankara'ya taşınmam gerekti bu nedenle yaptığım araştırmalar sonrasında Adıyaman Star 02 Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Telefon görüşmelerinden sonra fiyat gibi bilgileri alıp bana güven veren ve fiyat uygunluğu sağlayan Adıyaman Star 02 Nakliyat taşındım. Hiçbir sorun yaşamadık. Kendileriyle olan özen ve titiz bir şekilde hizmetleri için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Öncelikle Adıyaman Star Nakliyat firmanıza çok çok teşekkür ederim. Cumartesi günü tam söyledikleri vakitte geldiler. Eşyaların taşınmasında, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşya taşımanın dışında, çevreden kaynaklanan sorunlara personel soğuk kanlı yaklaştı. Tek kelimeyle kusursuz bir taşınma gerçekleşti, tavsiye edilir.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   24-04-2019

İlk olarak Adıyaman Star 02 Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim. Söyledikleri gün tam zamanında geldiler. Eşyalarımın paketlenmesinde , taşınmasında herhangi olumsuz durumla karşılaşmadık. Firma olarak işinde profesyonel ve ilgili kişiler size uygun plan ve düşüncelerinize göre hizmet sağlamaktalar bence sizlerde Adıyaman Star 02 Nakliyat görüşmelisiniz.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar , Adıyaman Star 02 Nakliyat firmanız ile taşındım. Ve ilk olarak Adıyaman Star 02 Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı sağlıklı bir şekil de teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   12-06-2019

Merhabalar , Adıyaman Star Nakliyat firmanızla taşındım ve gerçekten tek kelimeyle mükemmeldi ekip arkadaşlarınız güler yüzlü ve saygılı kişiler. Star Nakliyat alanında profesyonel personelleri ile bize kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize kurulum gerçekleştirdiler sizlere kesinlikle öneriyorum star 02 Nakliyat.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   09-07-2019

Bu firmayı hizmet verirken görüyordum. Şans işte bir gün banada nasip oldu bu firma ile evimi taşımak. Aradığım andan itibaren saygı ve samimiyet çerçevesinde hareket ettiler. Eşyalarımında güvenli bir şekilde yeni evime taşınmasını sağladılar. Adıyaman'da başka firma var mıdır bundan kaliteli bilmem. Teşekkür ederim.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   18-10-2019

Adıyaman Evden Eve Nakliyat Sektöründe ustalaşmış bir isim olarak eşyalarımı sizlere emanet ettim. Eşyalarım hiçbir sorunla karşılaşmadan elime ulaştı. Ayrıca işlerini yaparken bir yandan benimle ilgilenmeyi ihmal etmediler sizler var olduğunuz sürece sizlere iletişime geçiceğim. Teşekkürlerimi iletiyorum sizlere kaliteli hizmet adığımdan çok mutluyum.


Adıyaman Star 02 Nakliyat   24-10-2019

Adıyaman Star 02 Nakliyat Firmasından olağan üstü hizmet alıp yeni evime taşınmış oldum. Adıyaman Firmalar arasında güvenebileceğim tek adres olup tüm taşınacak olan eşyalarımı sizlerle iletişime geçerek eşyalarımı sizlere emanet ediyorum. Profesyonel ekip arkadaşları sayesinde eşyalarım güvenli bir şekilde elime ulaşmış oldu sizlere teşekkürlerimi iletiyorum


ankara nakliyat