ofis taşıma
Adıyaman Yücel Nakliyat
Şehir Adıyaman
Yetkili Sırrı Bey
Telefon

0542 301 94 13

0542 301 94 13

Adres Turgut Reis Mah. (Yücel Özbilgin Parkı Karşısı) No:3 Merkez/Adıyaman
Email info@adiyamanyucelnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Şirketimiz Yücel Nakliyat Adıyaman merkez olmak üzere şehir içi ve tüm şehirler arası taşımacılık yapmaktadır. Şirketimizin deneyimli personeliyle ve çağın getirdiği yenilikler paralelinde edinilmiş araçlarla müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Firmamızın prensipleri arasında müşteri memnuyieti ilk sırada yer almaktadır. Bu memnuniyeti sağlamak için firmamız taşımacılık sırasında sigorta hizmeti vermektedir. Bu şekilde müşterilerimizn taşınacaklarını güvenli bir şekilde ulaştırması garanti edilmektedir.

Adıyaman Evden Eve Nakliyat

Yıllar geçtikçe insanlar evlerini yenilemekte ya da yaşam şartları daha uygun bir yere taşınmaktadır. Bu taşınma işlemleri sırasında insanların nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Sektörde bulunan nakliyat firmaları seçilirken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. İlk olarak şirketin sahip olduğu araçlara göz gezdirilmelidir. Araçların son model ve bakımlı olması önemlidir. Aksi taktirde taşıma sırasında istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun dışında şirkette çalışan kişilerin müşteri ile olan ilişkilerine de dikkat edilmelidir. Eğer iletişim kopukluğu ya da anlaşmazlık yaşanıyorsa bu durum nakliyat sırasında da gerçekleşebileceği için farklı bir nakliyat firması seçilmelidir. Bunun dışında paketleme, sigorta ve asansör kullanımı da evden eve nakliyat şirketi seçilirken kararı etkilemesi gereken değişkenlerdir.

 

7 Adet Yorum Var, Adıyaman Yücel Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Adıyaman Yücel Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Benim İzmir'e tayinim çıkması sonucuyla uzun uğraşlar sonucuyla Adıyaman Yücel Evden Eve Nakliyat firmayı buldum. Arkadaşlar hizmeti güleryüzlü ve çok hızlı yapıyorlar. Gerek titizlikleri gerekse saygılı yaklaşımları ile takdirimizi kazandılar. Adıyaman Yücel Nakliyat Firması olarak fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Adıyaman Yücel Nakliyat   18-04-2019

Adıyaman Yücel Evden Eve Nakliyat ile yeni adresimize taşındım. Eşyalarımın hiç biri zarar görmedi. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde arkadaşlarımız hizmet etti. Tek kelimeyle kusursuz bir taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.


Adıyaman Yücel Nakliyat   24-04-2019

Adıyaman Yücel Nakliyat ile ofisimi taşımak gerçekten çok doğru bir karar oldu benim için hiçbir eşyam ve teknolojik cihazlarımda hasar ve eksik olmadan işlemi bitirdiler. Taşınma günü anlaşılan saat ve zamanında geldiler ve her bir eşyaya ayrı ayrı özen ve dikkatle ilgilendiler hayatım boyunca aldığım en rahat taşıma işlemiydi çok çok teşekkür ederim sizlere.


Adıyaman Yücel Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar , Adıyaman Yücel Nakliyat firmanız ile taşındım. Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum.


Adıyaman Yücel Nakliyat   12-06-2019

Merhabalar , Adıyaman Yücel Nakliyat firmanız ile zamanında geldiler, güler yüzlü davrandılar, elle taşıma esnasında biraz daha itinalı olabilirler. Arkadaşlar güler yüzlü yardim sever bir ekip, çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.


Adıyaman Yücel Nakliyat   09-07-2019

Firma uzman personeller ile çalışıyor. Şehir içi nakliyat hizmetlerinden faydalandığım Adıyaman Yücel Nakliyat emanet ettiğim eşyalarımı profesyonel bir şekilde taşıdı. Ekibinin ve firma sahibinin ilgi alakası çok yüksekti. Verilen hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim.


Adıyaman Yücel Nakliyat   21-01-2020

Yücel Nakliyat ile başarılı bir nakliyat süreci geçirdik. Emekleri göz ardı edilemeyecek kadar fazla. İşlerini çok iyi yapıyorlar. Hızlı ve dikkatliler. Eşyalarımda da bir hasar meydana gelmemiş. Bir nakliyatçıdan başka ne istenir ki. Helal olsun valla.


ankara nakliyat