ofis taşıma
Afyon Teknik Nakliyat
Şehir Afyon
Yetkili Erkan Bey
Telefon

0532 449 57 39

0 535 374 96 37

Adres Yeşil Yol Cd. No:30 Merkez/Afyon
Email info@afyonevdenevenakliye.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İlk olarak 70’li yıllarda başlayan yolculuğumuzda büyüklerimizin icra ettiği taşımacılık mesleğini bizler devralmış bulunmaktayız. Aile şirketi haline gelmiş ve saltanat şeklinde babadan oğula geçen bir meslek şeklinde sürdürdüğümüz nakliye ve taşımacılık işinin içinden gelen, çocukluktan yetişen kişiler olarak bu işin en ince detayına kadar her şeyini hakkıyla yerine getirdiğimize inanıyoruz.
Türkiye’nin farklı illerinde çalışmış, halen de bir çok ilde evden eve nakliye firması olarak faaliyet gösteren çevremizle irtibat halinde olup yerel bir firmaya göre çok daha uygun fiyatlarla ve seri bir şekilde nakliye işinizi yapmaktayız. Firmamız, Afyon’da da 2 nakliye aracı ve 1 yük asansörü ile faaliyet göstermektedir. Ege bölgesine yakın olması nedeniyle Afyon ve çevre illerinde de evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermekteyiz.

 

Evden Eve Nakliyat 

Evinizi taşımanız gerekiyor ama eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesinden endişe ediyorsanız. Bu konuda firma olarak sizlere uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet vermekte ve eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınmasını sağlamaktayız. Uzman ekibimiz evden eve nakliyat işini planlı olarak gerçekleştirmekte ve ortaya çıkabilecek sorunları da aldığı önlemler ile oluşmadan engellemektedir.

Firma olarak eşyalarınızın taşınması sırasında maksimum düzeyde güvenlik önlemi almaya önem veriyoruz. Buna rağmen istenmeyen kazaların ortaya çıkabileceğini biliyor ve bunun için de sigortalı evden eve nakliyat yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlayarak eşyalarınızı ve elbette sizleri güvence altına alıyoruz.

8 Adet Yorum Var, Afyon Teknik Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Afyon Teknik Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Afyon Teknik Nakliyat firmanız ile taşındım söz verdikleri saatinde taşıdılar. Taşınma sürecinde hep iletişim halindeydik. Eşyalarım hasarsız bir şekilde taşınacağım bölgeye ulaşıldı. Hizmetleri kaliteli ve güleryüzlüydü çok memnum kaldım. Yine taşınma işlemim olursa aynı firmayı tekrar değerlendirir olurdum. Kesinikle herkese tavsiye ederim.


Afyon Teknik Nakliyat   18-04-2019

Merhaba arkadaşlar , Afyon'dan İş dolayısıyla Amasya'ya tayinim çıktı ve Afyon Teknik Nakliyat firmanız ile taşındım. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim herkese çok hızlılar ve dikkatli davranıyorlar , Çalışanları da çok kibar ve kendilerine teşekkür ederim. İyi Çalışmalar Dilerim.


Afyon Teknik Nakliyat   24-04-2019

Afyon Teknik Nakliyat ile Afyondan Samsuna taşındım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım . Afyon Teknik Nakliyat gerçekten ilgili ve müşterilerinin düşüncelerini taleplerini önemseyen bir firma sizlerde hizmet almaktan asla pişman olmazsınız. Fiyatı her bütçeye uygun hazırlanmış ve eşyalarınızın güvenliği için herşey düşünülmüş olası hasar durumuna karşı eşyalarınızı sigortalıyorlar. Bence sizde hizmet alın pişman olmazsınız


Afyon Teknik Nakliyat   30-05-2019

Öncelikle Afyon Teknik Nakliyat firmanız ile taşındım. Kendilerine çok çok teşekkür ederim. Memnun kaldım. Firmanın ekibi ise mükemmel bir iş çıkardı. Her biri ayrı ayrı çok iyiydi. Sabah tam vaktinde geldiler , hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Afyon Teknik Nakliyat   12-06-2019

Merhabalar, Afyon Teknik Nakliyat firmanız ile taşındım. Taşınma çok iyi geçti hiç bir eşya hasar görmedi. Arkadaşlar güler yüzlü yardim sever bir ekip, çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Afyon Teknik Nakliyat   09-07-2019

Adları gibi çok teknik bir şekilde hareket ederek nakliyat hizmeti verirken profesyonelliği elden bırakmıyorlar. Firmanın evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanarak yeni adresime taşındım. Eşim ve ben ön yargılı bir şekilde yaklaşsak bile bu ön yargımızı ortadan kaldırmayı başardılar. Teşekkür ederiz.


Afyon Teknik Nakliyat   18-10-2019

Afyon Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firmasından hizmet aldım. ciddi anlamda işini iyi bilen profesyonel ekip arkadaşalarına sahipler. Eşyalarım taşıma sırasındayken dikkatli, düzenli bir şekilde araçlarına yerleştirdir. Bu sektörden faydalanma fırsatına sahip olmaktan mutluyum. Güvenli tek adres olduğunu fark ettim bu süreçte sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Afyon Teknik Nakliyat   24-10-2019

Yeni evime taşınmam gerekiyordu. Bu site üzerinden çalışma arkadaşlarıyla iletişime geçtim. Gerçekten beni yarı yolda bırakmayıp güvenimi sağladılar. İletişime geçtikten kısa bir sürece içinde evime gelerek eşyalarımı aldılar. Eşyalarımı araçlarına yerleştirirken dikkatli, düzenli bir şekilde yolla çıktılar. Bir yandan da benimle ilgilenmeyi ihmal etmediler. Sizlerde güvenli doğru adres arıyorsanız bu firmayı sizlere de önerebilirim.