ofis taşıma
Ağrı Evden Eve Nakliyatcı
Şehir Ağrı
Yetkili Veysel Bey
Telefon

0532 483 54 18

0532 483 54 18

Adres Yavuz Mahallesi: Vali Konağı Caddesi No: 45/B / Ağrı / Merkez
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Alanında öncü olan lider evden eve taşımacılık firması olarak yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz. Sektörün öncü firması olmanın da ayrıca gururunu yaşamaktayız. Her daim meslektaşlarımız tarafından taklit edilmekteyiz. Ağrı evden eve nakliyat olarak taşımacılık sektörünün ilkler ini her daim biz getirmekteyiz. Sektörde yer alan diğer firmalar tarafından da yakın markaja alınmaktayız. Bu nedenle siz siz olun yine de taklitlerimizden sakının. eki, nelerimiz taklit ediliyor? Taşımacılık sektöründe kullandığımız her türlü teknolojiler, hizmet içi eğitimler ve A’dan Z’ye yaptığımız her iş birebir taklit edilmeye çalışılıyor. Ancak tabi başarı asıllarda gizlidir ve bu nedenle taklitler asılları yani bizi yaşatıyor.

Evden Eve Nakliyat 

Eskiden kişiler evlerini ya da ofislerini kendi imkanları ile taşımakta ve bu sırada ortaya büyük sorunlar çıkmaktaydı. Günümüzde ise bizler firma olarak işinde uzman bir ekip ile evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Modern teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınmasını sağlamaktayız.

Bazen bireyler eşyalarının bir kısmını ya da tümünü bir süreliğine kullanmadığında bunların güvenli bir yerde kalmasını istemektedirler. Firma olarak bireylerin bu ihtiyacı için eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Korunaklı depolarımızda müşterilerimizin eşyalarının istedikleri süre boyunca güvenle kalmasını sağlamaktayız. Havalandırma sistemi olan depolarımızı düzenli olarak ilaçlamakta böcek ve haşerat oluşumunu da önlemekteyiz. Eşyalarınızı istediğiniz tarihte istediğiniz adrese getirmekteyiz.

7 Adet Yorum Var, Ağrı Evden Eve Nakliyatcı

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   12-04-2019

Konuştuğumuz zamanda gelip paketleme ve taşıma işlemlerini yaptılar. Çalışanlar son derece profesyoneldi ve sakin bir şekilde hiçbir sorun çıkmadan taşımayı gerçekleştirdiler. Önceden anlaştığımız ücretin dışında bir talepleri kesinlikle olmadı. Bizlere karşı gayet saygılı davrandılar kendi aralarında da iyi bir iletişimleri vardı. En başından beri ekiplerinin ilgisi ve süreci iyi yönetmesiyle taşınma işlemini sorunsuz tamamladık. Herkese tavsiye edebileceğimiz Ağrı Evden Eve Nakliyatcı profesyonel bir firma.


Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   18-04-2019

Ağrı Evden Eve Nakliyatcı ekibine çok teşekkür ederim. İşlerinin erbabı olduklarını çıkardıkları işten belli oluyor. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmetini sunuyorlar çok memnun kaldım kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kendilerine ise başarılarının devamını diliyorum.


Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   24-04-2019

Ağrı Evden Eve Nakliyatcı firmasına ve personellerine ok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık. İşlerinin ehli bir firma kesinlikle eşyalarımın güvenliği için titizlikle önlem alarak hızlı ve sorunsuz bir hizmet sağladılar. Hem maddi hemde manevi bir hizmet oldu. Sizlerde kesinlikle tercih edin pişman olmazsınız.


Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   30-05-2019

Merhabalar, Ağrı Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım ve başarılarının devamını dilerim.


Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   30-05-2019

Merhabalar, Ağrı Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Nakliyat ile Ağrı'dan Samsuna taşındım ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım . Ağrı Evden Eve Nakliyat gerçekten ilgili ve müşterilerinin düşüncelerini taleplerini önemseyen bir firma sizlerde hizmet almaktan asla pişman olmazsınız. Fiyatı her bütçeye uygun hazırlanmış ve eşyalarınızın güvenliği için herşey düşünülmüş olası hasar durumuna karşı eşyalarınızı sigortalıyorlar. Bence sizde hizmet alın pişman olmazsınız


Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   12-06-2019

Merhabalar , Ağrı Evden Eve Nakliyat firmanız ile işimin sebebi ile taşındık. Çok memnun kaldık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz. Kendilerine sonraki taşımalarında bol kazançlar dilerim.


Ağrı Evden Eve Nakliyatcı   09-07-2019

Ofisimizin taşınmasında katkıları büyük olan bu firma ile sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Kurumsal bir yükün altına girebilen firma eminim ki sizlere her alanda memnuniyeti sağlar. Bizler firma olarak memnun kaldık, profesyonel hizmetler almak isteyenlere de öneririz.


ankara nakliyat