ofis taşıma
Ağrı Uzmanlar Nakliyat
Şehir Ağrı
Yetkili Musa Bey
Telefon

0539 867 26 36

0 535 374 96 37

Adres Abide Mah.Hz.Ömer Çarşısı Ekin Apt Öğretmen Evi Arkası Ağrı
Email uzmanlardestek@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ağrı nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer  nakliyat firmalarını geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir şirketiz. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Ağrı evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız.

Ağrı Şehirlerarası Nakliyat

Evden eve nakliyat özen gösterilmesi gereken bir iştir. Bizle karşılaşmadan önce işine özen göstermeyen nakliyat firmalarından hizmet alan müşterilerimiz yaşadıkları farklı sorunları bize aktarmaktadır. Bu sorunlardan en büyüğü taşıma sırasında eşyaların zarar görmesidir. Eşyaların zarar görmesiyle birlikte hesaplı olacağı düşünülen nakliyat işlemi oldukça pahalıya gelebilmektedir. Firmamız Ağrı Uzmanlar nakliyat hizmetleri verirken böyle bir durumun meydana gelmemesi için pek çok hususa dikkat etmektedir. İlk olarak eşyaların tamamı doğru malzemeler ve tekniklerle paketlenmekte ve dikkatli bir şekilde araca yüklenmektedir. Araca yüklenen eşyaların tamamına sigorta yapılmakta ve çok düşük bir ihtimalle olsa dahi eşyalara zarar gelirse maddi zarar anlaştığımız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

6 Adet Yorum Var, Ağrı Uzmanlar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ağrı Uzmanlar Nakliyat   12-04-2019

Bir hafta evvelki taşınmamıza yardımcı olan Uzmanlar Nakliyat firma ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. İşlerinde çok iyiler her şeyi kusursuz bir şekilde taşıyıp yerleştirdilr. Taşınma sırasında sağ olsun firma yetkilisi üç kez telefon açtı, ilgi alakaları mükemmel. Tüm dostlarıma tavsiye edebileceğimiz, gözünüzün arkada kalmayacağı bir firma. Ben tekrar çok teşekkür ediyorum, Allah hayırlı işler versin.


Ağrı Uzmanlar Nakliyat   18-04-2019

Ağrı Uzmanlar Nakliyat firmanız ile uzman ekibiyle ınternet üzerinde anlaştım. Yeni adresimize sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Süperdi. Mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


Ağrı Uzmanlar Nakliyat   24-04-2019

Öncelikle Ağrı Uzmanlar Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum . Ağrı Uzmanlar Nakliyat gerçekten alanın da en iyisi düşüncelerime dikkat ederek hizmet verdiler eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler gerçekten çok güzel bir hizmetti memnun kaldım çevreme tavsiye edeceğim kesinlikle sizlerde hızlı ve profesyonel hizmeti için Ağrı Uzmanlar Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Ağrı Uzmanlar Nakliyat   30-05-2019

Öncelikle Ağrı Uzmanlar firmanız ile taşındım. Kendilerine çok çok teşekkür ederim. Memnun kaldım. Firmanın ekibi ise mükemmel bir iş çıkardı. Her biri ayrı ayrı çok iyiydi. Sabah tam vaktinde geldiler , hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ağrı Uzmanlar Nakliyat   12-06-2019

Merhabalar, Ağrı Uzmanlar Nakliyat firmanız ile yaptığımız nakliyat sorunsuz sonuçlanmıştır. Gerek eşyaların farklı yerlerden alınması, Ağrıya getirilmesi sırasında zamanlama açısından bir sorun çıkmamış, eşyalar taşınırken herhangi bir hasar görmemiştir. Taşıma yapan arkadaşlar da çok yardımseverdi. Her şey için teşekkürler.


Ağrı Uzmanlar Nakliyat   09-07-2019

Firmanın kalitesini tartışmaya gerek yok. Ağrı'da 2 kez hizmet aldım. Firma işini layığıyla yapmayı kendine vizyon edinmiş bu yüzden sizlere sorun yaratmıyor. Uygun fiyata eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşıtmak isteyenlere bu firmayı tavsiye ederim. Firmaya da bana verdikleri hizmetler için teşekkür ederim.