ofis taşıma
Ağrı Yağmur Nakliyat
Şehir Ağrı
Yetkili Mehmet Bey
Telefon

0554 562 37 65

0554 562 37 65

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Profesyonel bir şekilde taşınma işinizin yapılmasını istiyorsanız mevcut numaralardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız sorunsuz bir şekilde taşınabilmeniz için profesyonel bir şekilde evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. İlk olarak işinde son derece tecrübe sahibi olan personellerimiz bulunmaktadır. Eşyaların boyut ve kırılabilirlik durumuna göre taşınma şekilleri birbirinden farklı olmaktadır. Büyük eşyalarınızın ayrılma noktalarından dikkatli bir şekilde ayrılarak taşınması gerekmektedir. Kırılabilecek durumda olan eşyalarınızın dikkatli bir şekilde koli yapılması gerekmektedir. Büyük eşyalarınız için gerekli ayırma işini yapacak ve kırılması muhtemel eşyalarınız içinde dikkatli bir şekilde taşınma işini yapacak olan firmamız sorunsuz bir şekilde taşınabilmeniz için büyük bir gayret gösterecektir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız sizin taşınma işini hangi gün yapmak istiyorsanız ona göre bir program hazırlayacaktır. Oldukça uygun fiyatlar ile hizmet veren firmamız taşınma sırsında sizi gereksiz sorunla muhatap etmeyecektir. Profesyonel bir şekilde Ağrı evden eve nakliye hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken mevcut numaralardan bize ulaşım sağlamak olacaktır.

Ağrı Evden eve nakliyat hizmetlerimizi Ağrı şehir içi nakliyat ve Ağrı şehirler arası nakliyat alanlarında üstün performans ile vermekteyiz. Ağrı Yağmur Nakliyat uzmanlığı ile uzun yıllardan beri bu sektörde kendini tanıtmayı başarmış, sizlerin memnuniyetini sağlayacak olan tüm işlemleri harfiyen yerine getiren bir firma olmuştur. Eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için kullandığımız Ağrı asansörlü nakliyat araçlarını da sektöre ilk kazandıran firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Hemen bize ulaşın.

4 Adet Yorum Var, Ağrı Yağmur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ağrı Yağmur Nakliyat   04-11-2019

Buradan Tüm Yağmur Nakliyat çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. İşlerinde gayet başarılı insanlar. Hepsi dürüst ve saygılı. Taşınma sürecimde de hiçbir kusurlarını görmedim. Eşyalarım da da bir hasar meydana gelmedi. Hepsinden Allah razı olsun. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Ağrı Yağmur Nakliyat   20-01-2020

Eşyalarım yeni evime hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştı. Evimin kapıları dar olduğundan hemen asansör hizmetlerini sundular. Böylece eşyalarım çizilmeden yeni evime ulaştı. Buradan Yağmur Nakliyat personellerine çok teşekkür ediyorum. Emekleri göz ardı edilemeyecek kadar çok. Yakın çevreme tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması


Ağrı Yağmur Nakliyat   19-06-2020

Buradan Ağrı Yağmur Nakliyat firmasına teşekkürlerimi iletiyorum. Eşyalarım elime sorunsuz ulaştı. Bu firmayı bütün herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum. Sizlerde taşınmanız gerekiyorsa ve güvenilir bir firma ile anlaşmak istiyorsanız bu firmadan hizmet alabileceğinizi öneriyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.


Ağrı Yağmur Nakliyat   09-07-2020

Sözünde durmayan bir firma. İller arası evimi taşımak için anlaştım. Anlaşmamızda 50000 TL sigorta yaptıracağını söyledi. Eşyalar yüklendikten sonra hayır sigortayı kendin yaptiracaksin deyip yaptırmadı. Ayrıca 3+1 eşyamı gelip evimde görmesine rağmen hem şoföre hem çalışanlarına 2+1 eşya diyerek kandırmış. Sonuçta küçük bir arabaya eşyaları sığdırmak ile uğraştık. Sığmadı aracın üstüne koydular. Kesinlikle iş yapmayın bu firma ile.


ankara nakliyat