ofis taşıma
Aksaray Özdiyar Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili Eren Bey
Telefon

0537 624 72 12

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Müşterilerimizle yakın ilişki kurmak, değişen ihtiyaçlarını anında Hızlı ve Güvenilir bir şekilde karşılamak en önemli görevimizdir. Aksaray evden eve nakliyat aksarayözdiyarNakliyat adı altında 15 yıldır Aksaray’da hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat Hizmetleri.. Aksaray Evden eve nakliyat kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Aksaray  olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Özdiyar Asansörlü Nakliyat

Büyük şehirlerde bulunan yüksek katlı binaların sayısı günden güne artmaktadır. Buna bağlı olarak insanlar, yaşam standartları, genişliği ve merkeze yakınlığı açısından oldukça avantajlı olan bu evlere taşınmaktadır. Yüksek katlı evlere taşınan vatandaşlarımızın asansörlü nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Çünkü bu binalara kas gücü ile eşya taşımak imkansızdır. Şirketimiz, en kaliteli firmalardan temin ettiği asansörler yardımıyla, Özdiyar evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmet verilmeden önce asansörlerin kontrolleri yapılmaktadır. Bir sorunu olmadığı tespit edilen asansör ile hedef konuma varılmaktadır. Ardından tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve hızlı bir şekilde taşımacılık işlemleri tamamlanmaktadır.

8 Adet Yorum Var, Aksaray Özdiyar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Aksaray Özdiyar Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Aksaray Özdiyar Nakliyat firmanızla taşındım. Tek kelimeyle mükemmeldi ekip arkadaşlarınız güleryüzlü ve saygılı yaklaşımlarıyla bizim takdirimizi kazandılar. Kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize yerleştirdiler. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Profesyoneller tam anlamıyla ama her şeyden öte güvenilir neşeli hayat dolu insanlardır. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   18-04-2019

Aksaray'dan Gülağaç ilçesine Aksaray Özdiyar Nakliyat firmanız ile taşındım. Çok memnun kaldım, çalışanları işinin ehliydi, eşyalarımı sorunsuzca taşıdılar çok teşekkür ederim. En uygun teklif veren firmaydı, işlerini de iyi yaptılar. Herkese tavsiye ederim.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   24-04-2019

Aksaray Özdiyar Nakliyat ile ofisimizi taşıdık ve gerçekten mükemmel bir hizmet aldı çok memnun kaldığımız bir hizmetti. Aksaray Özdiyar Nakliyat ekibine ve personellerine çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık elemanlar gerçekten işlerinde profesyonel ve pratikler hiçbir eşyamızda çizik oluşmadan işlemi bitirdiler. Sizlere gönül rahatlığı ile öneriyorum . Aksaray Özdiyar Nakliyat ile konuşmadan hizmet almayın.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   30-05-2019

Özdiyar Asansörlü Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum . Özdiyar Asansörlü Nakliyat gerçekten alanın da en iyisi düşüncelerime dikkat ederek hizmet verdiler eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler gerçekten çok güzel bir hizmetti memnun kaldım çevreme tavsiye edeceğim kesinlikle sizlerde hızlı ve profesyonel hizmeti için Özdiyar Asansörlü Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Aksaray Özdiyar Nakliyat ekibine ve personellerine çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık elemanlar gerçekten çok iyilerdi. Ben Çok kaldım .Sizlere gönül rahatlığı ile öneriyorum . Aksaray Özdiyar Nakliyat ile konuşmadan hizmet almayın.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   30-05-2019

Özdiyar Asansörlü Nakliyat firmanız ile taşındım. Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   13-06-2019

Merhaba, Öncelikle Aksaray Özdiyar Nakliyat firmanızın sahibi ve ilgilenen ekip arkadaşlara teşekkür ederim. Gerçekten ben çok memnun kaldım. İşini severek yapıyorlar ve hızlı , başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Aksaray Özdiyar Nakliyat   09-07-2019

Firma eşya güvenliğini ön planda tutarak çalıştığını ilk başta bizlere belirtmişti. Görelim bakalım diyerek anlaştım. Sağ olsun personelleri hızlı ve çok dikkatli bir şekilde eşyalarımı paketleyip kamyona yüklediler. Asansörlü nakliyat aracı ile zaten hızlıca taşıdılar. Yeni adresime geldiklerinde eşyalarımda hiçbir problem yoktu. Teşekkür ederim.