ofis taşıma
Amasya Uygur Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili Hüseyin Bey
Telefon

0358 514 02 12

0358 514 02 12

Adres Yüzevler Mah.Sadık Esen Sok.Tilki Apt.Kat : 3 Daire : 3
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.

Rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında hizmetin sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır. Bu amaçla firmamız; “VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ TATMİNİ” sloganı ile, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Evden Eve Nakliyat 

Taşınma sırasında sorun yaşanmamanızı ve eşyalarınızın güvende olacağı taşınma sürecini firma olarak verdiğimiz kaliteli hizmet ile sağlamaktayız. Amasya Evden eve nakliyat hizmetini profesyonel bir ekip ile veriyor ve müşterilerimizin güvenilir nakliyat firması arayışına köklü bir firma ve geniş müşteri portföyümüz olması ile son vermekteyiz. İçleri süngerle kaplanmış yeni model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yüksek maliyetli olması ile taşınan kişilerin bütçelerinin zorlanmasını önlemek adına daha uygun maliyetli bir hizmet olarak Amasya parça eşya nakliyat yapmaktayız. Bu hizmetimiz ile evinizi, ofisinizi ya de bir miktar ağır eşyanızı şehir içinde ya da şehirler arasında istediğiniz adrese uygun maliyetli olarak taşımanız mümkün olmaktadır.

7 Adet Yorum Var, Amasya Uygur Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Amasya Uygur Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Amasya Uygur Evden eve nakliyat işimizi yapması için tercih etmiş olduğumu bu nakliyat firması güleryüzlü nakliyat ekibi ve kaliteli ambalajlama ekipmanları ile fark yaratan sistemde nakliyat hizmeti veriyorlar. Amasya Uygur nakliyat firmanızı tercih ettik. Amasya’dan eşyalarımızı alıp, Ankara Keçiören'de ki adresimize eşyalarımızı taşıdılar. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle bu firma ile taşınmalısınız.


Amasya Uygur Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Amasya Uygur Evden Eve Nakliyat firmanıza ve ekibine teşekkür ederim. Benim planlanandan önce taşınmam gerekti. Hiç mağduriyet yaşatmadan Hızlı ve güler yüzlü ekibi ile zamanında taşınmamı sağladı. Eşyaların paketlenmesi gayet iyi itinalı bir şekilde eşyalara zarar vermeden taşıdılar. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Amasya Uygur Nakliyat   24-04-2019

Amasya Uygur Nakliyat ile hizmet almak gerçekten rahat ve sorunsuz oldun hayatım boyunca aldığım en iyi hizmet diyebilirim elinize emeğinize sağlık. Amasya Uygur Nakliyat ekibine çok teşekkürler güzel hizmet için. Personeller işlerini severek ve dikkatli yapıyorlar benim düşüncelerime önem vererek bir hizmet verdikleri için çok memnun oldum sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Amasya Uygur Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Öncelikle Amasya Uygur Nakliyat firmanız ile taşındım ve kendilerine çok teşekkür ederim. Onlarla çalışmak gerçekten çok güzeldi. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.


Amasya Uygur Nakliyat   13-06-2019

Amasya Uygur Nakliyat firmanız ile taşındım. Gerçekten çok güzel bir hizmetti memnun kaldım çevreme tavsiye edeceğim kesinlikle sizlerde hızlı ve profesyonel hizmeti için Amasya Uygur Nakliyat ile hizmet almalısınız. Başarılarının devamını dilerim.


Amasya Uygur Nakliyat   09-07-2019

Kızımın üniversiteye gitmesi sebebi ile odasındaki eşyaları Eskişehir'e taşımamız gerekiyordu. Firma ile anlaştık ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri ile kızıma ulaştırdık. Eşyalarda hiçbir problem yokmuş. Sorunsuz bir şekilde taşımışlar. Teşekkür ederiz.


Amasya Uygur Nakliyat   13-09-2020

Kesinlikle bu firmadan taşıma yaptırmayın.1 Eylül’ de internette yazan cep telefonunu aradım ve firma yetkilisi ile görüşerek 13 Eylül e randevu oluşturdum.12 Eylül de taşıma işleminde bir sıkıntı olmadığına dair tekrar aradım 13 Eylül de tekrar aradık ve geleceklerini ilettiler.10 dk sonra farklı bir numara aradı ve başka şehire taşımaya gittiklerini gelemeyeceklerini iletti.Eve ayın 15 inde farklı kişi taşınacak hem bizim hem de yeni taşınacak kişilerin bütün düzenini bozdular firma yetkilileri yalancı kesinlikle tavsiye etmiyorum.


ankara nakliyat