ofis taşıma
Amasya Yeşilırmak Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili
Telefon

0358 218 36 97

0358 218 36 97

Adres Hızırpaşa Mah. İstasyon Cd. 10 Evle Sokak Tutku Apartmanı 1/A AMASYA, Merkez
Email iletisim@yesilirmaknakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yeşilırmak Amasya Nakliyat olarak öncelikli işimiz sizlerin güvenini ve sevgisini kazanmak.Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önem arz ediyor.Yeşilırmak Amasya Evden Eve Nakliyat kadrosunda uzman bir ekip ile çalışmaktadır nakliye uzmanlık ve bilgi isteyen bir iştir.Bu konuda deneyimli ve bilgili elemanlarımız ile sizlerin değerli eşyalarını güven ve emniyetli bir şekilde dilediğiniz her bölgeye sorunsuzca taşıyan firmamız Amasya,Tokat,Çorum,Sivas,Samsun,Kayseri,Antalya illerinde hizmet vermekte ve kendisinden hizmet almış bir çok müşterilerini memnun etmiş aynı zamanda sevgisini kazanmış bir markadır.

Amasya Şehirler Arası Nakliyat

İş merkezleri genellikle yüksek katlı olmaktadır. Bu yüksek katlı binalara ofis eşyalarının taşınabilmesi için asansör kullanılması gerekmektedir. Yeni yapılan pek çok binada yük asansörü bulunsa da halen daha bazılarında yoktur. Bu tür yüksek katlı iş merkezlerine pahalı ofis eşyalarının taşınabilmesi için asansörlü nakliyat hizmeti alınması gerekmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana asansörlü nakliyat hizmeti veren taşımacılık şirketlerinden bir tanesidir. Asansör kullanımına başlanmadan önce şirketimiz tarafından eşyaların miktarı belirlenmekte ve bu hizmet için hangi asansörün kullanılması gerektiği tespit edilmektedir. En doğru asansör tespit edildikten sonra taşıma işlemlerinin gerçekleştirileceği konuma gidilmektedir. Uygun bir noktaya kurulan asansörde tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve ardından nakliyat işlemlerine başlanmaktadır.

6 Adet Yorum Var, Amasya Yeşilırmak Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Amasya Yeşilırmak Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Gerçekten titiz bir insan olarak aşırı önem veririm. Böyle bir azami dikkatle ve uzman ekiple karşılaşınca gönül rahatlığıyla ilk kez Amasya Yeşilırmak Nakliyat'a emanet ettim onları. Fiyat mühim değildi önemli olan eşyalarımın zarar görmemesiydi ama bu fiyata da böyle hizmet veriliyorsa tek kelimeyle bravo diyorum. Amasya Yeşilırmak Nakliyat bu işte en iyisi olduğunu bize gösterdi. Kesinlikle tavsiye ederim ve sizlere de başarılarının devamını dilerim.


Amasya Yeşilırmak Nakliyat   18-04-2019

Merhabalar, Taşınma işi için uzun süreli bir araştırma yaptım. Amasya Yeşilırmak Nakliyat'a karar kıldım ve paketlemeden taşınmaya montaja kadar ne kadar doğru bir karar verdiğimizi gördüm. Bundan sonra tüm taşınmalarımızda taşınma şirketimiz belli artık. Arkadaşlar gerçekten çok profesyonel. Kesinlikle tavsiye ederim.


Amasya Yeşilırmak Nakliyat   24-04-2019

Amasya Yeşilırmak Nakliyat ile hizmet almak son derece rahat ve keyifliydi çok memnun kaldığım hizmet oldu eğer bir daha taşınma işlemi olursa tercih edeceğim tek firma. Personeller son derece samimi ve güler yüzlü işlerinde üstün başarılı hizmet sağlıyorlar. Amasya Yeşilırmak Nakliyat ile konuşmadan sonuca varmayın.


Amasya Yeşilırmak Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar , Amasya Yeşilırmak Nakliyat firmanız ile taşındım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personeller son derece samimi ve güler yüzlü işlerinde üstün başarılı hizmet sağlıyorlar. Ben çok memnun kaldım ve onlarla çalışmak güzeldi. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Amasya Yeşilırmak Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Amasya Yeşilırmak Nakliyat firmanızı ve kadrosunu teşekkür ederim. Yesilırmak Nakliyat ile ofisimizi taşıdık ve gerçekten mükemmel bir hizmet aldı çok memnun kaldığımız bir hizmetti. Amasya Yeşilırmak Nakliyat ekibine ve personellerine çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık elemanlar gerçekten işlerinde profesyonel ve pratikler hiçbir eşyamızda çizik oluşmadan işlemi bitirdiler. Sizlere gönül rahatlığı ile öneriyorum.


Amasya Yeşilırmak Nakliyat   26-01-2021

Buraya resim nasıl atılır bilmiyorum Kırılan tv masa sandalye çizilen patlayanlar sıralamakla bitmez Zararımızı karşılamıyor sürekli abi şu gün diyeli 6 ay oldu Tercih sizin ben hakkımı helal etmiyorum


ankara nakliyat