ofis taşıma
Ankara Can Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Veysi Bey
Telefon

0532 483 54 18

0 535 374 96 37

Adres Özevler Mah: 944 Sokak No: 22/B, Demetevler Yenimahalle Ankara
Email teklifisteyin@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara nakliyat firmaları arasında kendini kanıtlamaya çalışan ve bu konuda diğer firmaları geride bırakmayı hedef haline getirmiş bir firmayız. Hakkımızda ne söylenirse söylensin bizler öyle bir ekibiz ki Ankara evden eve nakliyat hususunu herkesten daha iyi araştırıp geliştirerek uygulamaktayız. Her zaman değişikliğe uğrayan araç taşıma sistemleri ve bu sistemlerin araçlara uygulanıyor oluşu ile değişen araç kullanım prensiplerini öğrenmek adına kurslara katılım göstermekteyiz. Nakliye firması elemanları olarak her zaman diliminde tecrübemize tecrübe katmakta ve en gelişmiş teknolojilerle insanlığa hizmet etmeyi birincil amaç edinmiş bulunmaktayız. Kimi zaman ev taşıma kimi zaman ofis yer değişikliği ya da şehir değişimi gibi durumlarla karşı karşıya kalmakta ve bizden beklenilen hizmet anlayışını en prensipli şekilde yerine getirmekteyiz.

Ankara Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Büyükşehirlerde yapılan yeni yaşam alanları ve konutlar yüksek katlı yapılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri küçük alanda çok fazla insanın yaşamasına olanak sağlamak olsa da başka nedenler de bulunmaktadır. Bu nedenlerden ilki, mümkün olduğunca fazla insanın şehir merkezlerine, hastanelere, okullara ve önemli noktalara ulaşabilmesini kolaylaştırmaktır. Bu kriterleri sağlayan ve yüksek katlı olan binalara taşınan vatandaşlarımızın asansörlü nakliyat yardımıyla ev eşyalarını bu binalara aktarması gerekmektedir. Şirketimiz bu gerekliliği yıllar önce görmüş ve asansörlü nakliyat hizmetleri vermeye başlamıştır. Hizmet alanını genişleten ve bu sayede müşteri sayısını artıran firmamız günümüzde fazla sayıda asansörle aynı anda pek çok vatandaşımıza hizmet verebilmektedir.

5 Adet Yorum Var, Ankara Can Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Can Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Ankara'dan İstanbul'a yeni evimize Ankara Can Nakliyat sayesinde sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Personelin iletişimi, saygısı, bir dediğinizi iki etmemeleri bana diyecek bir söz bırakmıyor. Keşke daha önceki taşınmalarımda da sizi tanımış olsaydım. Gönül rahatlığı ile gözünüz arkada kalmadan günlerce taşıma firması arama ile uğraşmadan Can nakliyatı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim.


Ankara Can Nakliyat   12-04-2019

Bir çok yerde taşındım lakin Ankara Can Nakliyat hizmetini ilk kez bu kadar güzel bir hizmet aldım gerçekten çok memnun kaldım. Personelin iletişimi, saygısı, bir dediğinizi iki etmemeleri bana diyecek bir söz bırakmıyor. Keşke daha önceki taşınmalarımda da sizi tanımış olsaydım. Gönül rahatlığı ile gözünüz arkada kalmadan, günlerce taşıma firması arama ile uğraşmadan Can nakliyatı tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Can Nakliyat   24-04-2019

Ankara Can Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim gerçekten başaralı hasarsız bir taşıma işlemi sundular. Eşyalarımda tek bir çizik bile yoktu. Personellerin hepsi titiz ve samimi kişiler eşyalarıma ayrı ayrı özen gösterdiler. Hem profesyonel hemde uygun fiyata hizmet almak için sizde gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.


Ankara Can Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Can Nakliyat firmanız ile taşındım. Eşyalarımda tek bir çizik bile yoktu. Personellerin hepsi titiz ve samimi kişiler eşyalarıma ayrı ayrı özen gösterdiler. Hem profesyonel hemde uygun fiyata hizmet almak için sizde gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz.


Ankara Can Nakliyat   09-07-2019

Asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde 15. kattaki evimi 20. kattaki evime hızlı ve güvenli bir şekilde taşıdım. Sistemsel olarak kaliteli donanıma sahipler. Mühendis olduğum için detaylara dikkat ettim. Büyük bir firmaymış zaten. Hizmetleri de gayet kaliteliydi. Teşekkür ederim.