ofis taşıma
Ankara Çiğdem Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Osman Bey
Telefon

0312 335 76 78

0 535 374 96 37

Adres Çarşı Mahallesi, Aras Sokak, No: 2-62, Yenimahalle/Ankara
Email ankaracigdemnakliyat@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Çiğdem Nakliyat 2013 yılına büyük gayret ve emek ile Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde kurulmuştur. Şirketimiz kısa sürede sektörde büyük işler yaparak yıllara dayalı tecrübe ile bir çok hizmetler sunmaktadır. Sektörde sayılı firmalar arasında bulunmaktadır. Nakliye hizmeti sunarken firma olarak disiplinden taviz vermeden işimizi en iyi şekilde sunarak insanlara verimli bir hizmet yaşatmak için gayret göstermekteyiz. Eğitimli elemanlarımız ve donanımlı araçlarımız ile nakliye taşımacılığını en iyi şekilde hasarsız olarak insanlarımıza sunmaktayız.Müşteri odaklı ve Avrupa standartlarında hizmetlerimizden sizlerde kesinlikle memnun kalacaksınız.

Şehiriçi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şirketimiz eşyaların taşınması sırasında zarar görmelerini engellemek için pek çok farklı yönteme başvurmaktadır. Bu yöntemlerden ilki eşyaların doğru malzemeler ve başarılı tekniklerle paketlenmesidir. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar personellerimiz tarafından dikkatlice araca taşınır. Bu noktadan sonra eşyaların tamamı şirketimiz sorumluluğunda olmaktadır. Bu durumun bilincinde olan firmamız kendisine zimmetlenen eşyaların hepsine sigorta yapmaktadır. Sigortalı evden eve nakliyat sırasında usta şoförlerimiz aracı kullanmaktadır. Paketleme işlemlerine ve usta şoförlere rağmen talihsiz bir kaza sonucunda eşyaların başına bir şey gelirse maddi zararın tamamı sigortalama yapan şirket tarafından ödenmektedir. Dolayısıyla sigortalı  nakliyat sayesinde hem müşterilerimiz maddi bir kayıp yaşamaz hem de şirketimizin marka değeri darbe almaz.

6 Adet Yorum Var, Ankara Çiğdem Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Çiğdem Nakliyat   12-04-2019

Öncelikle böyle bir hizmeti sundukları için site yönetimine teşekkür ediyorum. İlk taşınmam olduğu için bazı tereddütlerim vardı. Kimle ve neyle karşılaşacağımı bilmiyordum. Lakin çalışma arkadaşları samimi tavırları ve profesyonel hizmetleri ile kafamdaki bütün soru işaretlerini silip attılar. Çalışanlar laf dinleyen ve işini önemseyen kişiler. Sizin eşyalarınızı sizden çok düşünüyorlar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Bundan sonraki gerek benim gerekse çevremdekilerin taşınma işlemlerinde çalışacağım Çiğdem Nakliyat firması olarak kaldılar. Çok teşekkürler.


Ankara Çiğdem Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Ankara Çiğdem Nakliyat firmanız olarak taşınma sürecinde işlerini profesyonel anlamda mükemmel diyebileceğim şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında zamanı değiştirdiğimde anlayışla düzenleme yaptılar eşyalarım profesyonelce paketlendi yeni yerlerine hiç bir zedelenme olmadan ulaştı. Güler yüzleri çözüm odaklı yaklaşımları paragöz olmayan tutumları ile sorun yaşamadan taşınma işlemim tamamlandı. Bir daha taşınacak olsam hiç şüphe duymadan sizi tercih ederim. Taşınma konusunda firma arayan kişilere de bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   24-04-2019

Ankara Çiğdem Nakliyat ile evimi değiştirmek için görüşerek anlaştım. Taşınma günü tam zamanında gelerek hizmete başladılar gerçekten mükemmel bir hizmet aldım. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem maddi hemde manevi bir hizmet olduğu için tekrar teşekkür ediyorum.


Ankara Çiğdem Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara çiğdem nakliyat firmanız ile taşındım. Söyledikleri vaktinde gelerek hizmete başladılar gerçekten mükemmel bir hizmet aldım. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem maddi hemde manevi bir hizmet olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar dilerim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Çiğdem Nakliyat firmanız ile taşındım. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem kaliteli hemde uygun bir fiyat olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Çiğdem Nakliyat   09-07-2019

Kaliteli hizmetler almak istiyorsanız bu firmanın telefonunu bir çalın derim. İnternetten bulduğum bu firma ile eşyalarımı şehirler arası nakliyat hizmeti alarak taşıdım. Uzun mesafe falan demediler 3 personeli ile birlikte yeni şehirde yeni hayatıma başlamamda güzel katkılar sağladılar. Teşekkürler.