ofis taşıma
Ankara Damla Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Adem Bey
Telefon

0312 396 77 18

0312 396 77 18

Adres Karapınar Mahallesi, 1165. Cd. No:13/A, Çankaya/Ankara
Email info@damlanakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Damla Evden Eve Nakliyat

Damla Nakliyat olarak evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü nakliyat, ambalajlama ve paketleme, sigortalı taşımacılık vb. alanlar da etkili ve hızlı hizmet sunarak müşterilerden geçer not almaktayız. Firma olarak aktif sigortalı taşımacılık ile birlikte nakliye sürecini sigorta altına alıyoruz. Bu süre zarfında ortaya çıkacak olan hasarı maddi olarak karşılamaktayız. Teknolojinin her alanından faydalanarak sorunsuz bir nakliye işlemi sunmaktayız. Bu alanda gelişmiş ve yenilikçi araç filolarımız ile her taşıma işlemi için farklı araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Şehirler Arası ve Şehir içi Nakliyat Hizmeti

Şehirler arası nakliyat sırasında insanları firma seçimine dikkat etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde eşyalar zarar görebilir. Eşyaların zarar görmesi durumunda firmaların zararı karşılamaları gerekmektedir. Ancak hizmet alınan şirket sigorta yapmadıysa bunu gerçekleştirmek mümkün olmamaktadır. Bu yüzden şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyen vatandaşlarımız şirketimize başvurabilir. Şirketimiz, güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyat işleminin gerçekleştirilebilmesi için farklı detaylara dikkat etmektedir. Kullandığımız araçların hızı ve kalitesi taşımacılık için oldukça uygundur. Bu sayede istenilen zamanda istenilen noktaya ulaşmak firmamız için oldukça kolaydır. Firmamızın eşyaların ambalajlanması sırasında pek çok detaya dikkat etmesi ve taşıma yaparken asansör kullanması da zarar görme ihtimalini minimuma indirmektedir.

7 Adet Yorum Var, Ankara Damla Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Damla Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, İlk kez yaşadığım ev tasinma işinde büyük bir özveri emek ve ciddiyet ile islerini yapan Damla Nakliyat çalışanlarina onların güleryüzlerine bizi son ana kadar yalnız hissettirmediler ve teşekkür ediyorum . Gönül rahatlığıyla evimizi kendi evleri gibi taşıdılar .İyi ki sizin gibi insanlar var emeğiniz çok büyük her daim hayırlı işleriniz olsun. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


Ankara Damla Nakliyat   12-04-2019

Ankara'dan Eskişehir'e taşınmam gerekiyordu ve bunun için en iyi firma Ankara Damla Nakliyat'ı buldum. Gerçekten bizlere etkili ve hızlı hizmet sundular. Profesyonel ekip çalışanları ise güleryüzlü ve kaliteli bir şekilde eşyalarımız zarar görmeden taşınma işlemi gerçekleştirdiler. Ben çok memnun kaldım ve herkese kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Damla Nakliyat   24-04-2019

Ankara Damla Nakliyat ile Burdur'a taşınmak için anlaştık taşınma günü tam saatinde gelerek hizmete başladılar benim talep ve isteklerime önem vererek hizmet sağladılar bunu çoğu firma yapmaz. Personeller eşya konusunda titiz ve dikkatli davranarak profesyonelce paketleme işlemi sağlayarak sökülmesi gereken eşyaları sökerek eski evimde sanki oturmamış gibi bir hizmet sundular. Uygun fiyat ve profesyonel hizmet için sizde Ankara Damla Nakliyat ile görüşmelisiniz.


Ankara Damla Nakliyat   30-05-2019

Ankara Damla Nakliyat firmanız ile taşındım. İşini profesyonel şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Onlarla çalışmak güzeldi. Ben memnun kaldım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Başarılarının devamını diliyorum. İyi Çalışmalar .


Ankara Damla Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Damla Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetlerinden dolayı çok memnun kaldım. Sözlerinin eri, ve oldukça hızlılar. Sorunsuz bir şekilde taşıma gerçekleşti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Damla Nakliyat   26-06-2019

Ankara damla nakliyat iki defa şehirler arası eşyamı taşıdı hic bir sorun yaşamadan gayet memmun kaldım herkese tavsiye ederim.


Ankara Damla Nakliyat   09-07-2019

Firmanın namını duyduk. Ofisimizi taşıtmak için başvurduk. Kurumsal bir yükün altına girebilmek her firmanın harcı değildir bunu bilerek tercih ettik. Zaten referansları ile tanışıklığımız olduğu için içimiz rahattı. Verilen hizmetler ile ofisimizi yeni adresine taşıdık. Teşekkür ederiz.


ankara nakliyat