ofis taşıma
Ankara Destan Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Adnan Bey
Telefon

0312 332 16 96

0312 332 16 96

Adres Demetlale Mah. Bağdat Cad. No:32/3 Yenimahalle / ANKARA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara Destan Evden Eve Nakliyat

Firmamız Ankara evden eve nakliyat alanında sizlerin gönül rahatlığı ile yeni adreslerinize taşınabilmesi için ne gerekiyorsa ve ne söz verdiyse harfiyen yerine getiriyor ve profesyonelliği ile ün salmaya devam ediyor. Firmamız kalitesinin her geçen gün arttığı bir vakitte eşyalarınızın güvenliğini alanında uzman personellerimiz ile birlikte paketleme ve ambalajlama işlemleri ile sağlıyor, profesyonelliğimizi her saniye yansıttığımız hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Firmamız her müşterisini bir sermaye olarak görür, müşterilerinin memnuniyetini sağladığında daha çok kazanç sağlayacağını düşünür ve hiçbir şekilde performans konusunda sizleri hüsrana uğratmaz. Ankara Destan Nakliyat firması kalitesi ile ün salmış, Ankara evden eve nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen firmadır. Sizler de firmamızın profesyonellik ile hizmetlerine devam ettiği aşağıdaki alanlarda hizmet almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Destan Nakliyat firmamız yılların verdiği üstün başarısı ile binlerce nakliyat gerçekleştirerek bu firmalar karşısında Ankara Evden Eve Nakliyat sektörler arasında birincil çıkmayı başarmıştır. Nerede olursanız olun sizlerin eşyasını taşımaya gelerek yardımcı olmaya çalışacağız. Ekip arkadaşlarımızın her biri uzun yıllardan beri bizimle birlikte olduklarından dolayı profesyonel ve kaliteli insanlar olarak karşınıza çıkmaktadır. Nakliyat sektörü zorlu bir meslek olsa da sizler için her zaman yanı başınızda olacağız. İyi bir firma olmak için binlerce nakliyat yapmak gerekir. Bizlerde gün geçtikçe onlarca nakliyat gerçekleştirdiğimizden dolayı ismimiz öteki firmalara göre alta düşmedi. Bizler sizin için her zaman güvenli adres olarak kalacağız. Sizler için büyüyen bu firma kalitesinden ödün vermeden yanınızda olacağız.

Ankara Evden Eve Nakliyat- Asansörlü Taşımacılık

Bizler buradaysak sizlere  iyi gelebilecek olan konuları ele alıp nakliyatınızı gerçekleştirmeye burada olacağız. Ankara Evden Eve Nakliyat – Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz altında sizleri istek üzerine asansörlü araçlarımız devreye girmektedir. Bizlere ulaştıktan sonra nakliyatınızı gerçekleştirmek kolay olacaktır. Asansörlü araçlarımız sizlerin eşyasını koruma altına alarak, dış etkenlerden korumak için iyi bir niteliktir. Müşterilerle özenle ilgilenerek sizleri nasıl nakliyat bekliyor, çalışma arkadaşlarımız sizlere açıklama yaparak yardımcı olmaya çalışmaktayız. Asansörlü taşımacılık öteki firmalarda olduğu gibi kalitesiz araçlarımız yok bizim, her aracımız mesleğinde usta olmuş insanların elinden geçerek bizlerin eline ulaşmaktadır.

 

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşıma
  • Parça Eşya Taşıma
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Eşya Paketleme
  • Asansörlü Nakliyat

Hemen bize ulaşın üstün kalite hizmetler ile keyfinizi sağlayalım.

6 Adet Yorum Var, Ankara Destan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Destan Nakliyat   23-10-2019

Alanında uzman personelleri ile hizmet verebilen ve köklü bir yapıya sahip Ankara Destan Nakliyat firması ile asansörlü nakliyat araçları ile evden eve nakliyat hizmeti aldım. İşinin ehli personelleri, kaliteli malzemeler ile süreçte asla güvenlik problemi yaşatmadılar. Ankara nakliyat sektöründe tek tercih edilebilecek firma budur. Teşekkürler.


Ankara Destan Nakliyat   23-10-2019

12. Kattaki evimden 15. kattaki yeni evime taşınmamda katkıları büyük olan Ankara Destan Nakliyat firmasını tekrardan buradan tebrik ediyorum. Firma yetkilileri, personelleri gayet ilgili ve saygılı bir şekilde hareket ediyorlar, para ilişkisi olarak görmüyorlar. Oldukça memnun kaldım. Teşekkür ederim.


Ankara Destan Nakliyat   24-10-2019

Ankara Destan Nakliyat yıllar içinde büyümeyi hedefleyen bir firmadır. Ekip arkadaşları profesyonel olduklarından müşterilerle nasıl ilgilenmesini bilmektedir. B en bu firmaya güvenerek eşyalarımı emanet ettim ve kusursuz bir şekilde eşyalarım elime ulaştı. Çalışan arkadaşlara buradan teşekkürlerimi iletiyorum.


Ankara Destan Nakliyat   04-11-2019

Destan Nakliyat ile ofis eşyalarımı taşıdım. Profesyonelce bir hizmet verdiklerini düşünüyorum. Eşyalarım da bir hasar çıkmadı. Dikkatli ve titiz bir şekilde çalıştıklarını gözlemledim. Aldıkları paranın hakkını verenlerden. Herkese tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması.


Ankara Destan Nakliyat   20-01-2020

Buradan Destan Nakliyat ekibine teşekkür ediyorum. Nakliyat günü karşımda dinamik bir ekip görmek beni mutlu etti. Eşyalarım herkes gibi benim için de özeldir. Onların zarar görmediği için gayet mutluyum. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.


Ankara Destan Nakliyat   19-06-2020

Nakliyat firmasıyla taşınma kararı aldım. Bu durumda Ankara Destan Nakliyat firmasını tercih ettim. Eşyalarım bu süreçte zarara uğramadan hasarsız bir şekilde elime ulaştı. Almış oldukları paranın her kuruş için hakkını bu ekip veriyor. Taşınmak isteyen herkese bu firmayı öneriyorum. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat