ofis taşıma
Ankara Çimenler Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili
Telefon

0 312 335 87 25

0 312 335 87 25

Adres Yeşilevler Mah. 918. Cad. No:7/B Yenimahalle/Ankara
Email cimenlernakliyat@gmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız Çimenler nakliyat başta ankara olmak üzere tüm türkiye genelinde geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirlerarası ev ve işyeri nakliyatın ve depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.  Tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde ve sigortalı olarak yeni adresinize taşınır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Müşterilerimizin nakliyat hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde tamamlamak adına, yeni nesil asansörlü nakliyat araçlarını kullanarak üstün kalitede hizmetler vermekteyiz. Ankara Asansörlü nakliyat araçlarının nakliyat süreçlerinde ne kadar faydalı ve güvenli olduğunun farkında olan müşterilerimiz, yeni evlerine taşınırken en güvenli ve hızlı şekilde taşınmak istemektedir. Yeni nesil asansörlü evden eve nakliyat araçlarımızla uzman şekilde nakliyat hizmeti veren firmamız ile alabileceğiniz en iyi nakliyat hizmetini almaktasınız.

6 Adet Yorum Var, Ankara Çimenler Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Çimenler Nakliyat   12-04-2019

Ankara'dan evimize İzmir'e taşındık Ankara Çimenler Nakliyat firması ile taşınma işlemi gerçekleştirildi. Eşyalarım hasarsız bir şekilde yeni evimize yeşleştirildi çok memnum kaldım. Profesyonel ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Gayet güzleryüzlü ve güven verici olarak bize hizmet sundular. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


Ankara Çimenler Nakliyat   12-04-2019

Ankara Çimenler Nakliyat firmayı kesinlikle herkese tavsiye ederim. İşini profesyonel şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Ankara Çimenler Nakliyat olarak ekib arkadaşlar pazar günü tam söyledikleri vakitte geldiler. Eşyaların taşınmasında, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eşya taşımanın dışında, çevreden kaynaklanan sorunlara personel soğuk kanlı yaklaştı. Tek kelimeyle kusursuz bir taşınma gerçekleşti, tavsiye edilir.


Ankara Çimenler Nakliyat   24-04-2019

Ankara Çimenler Nakliyat firması ile hizmet almanızı şiddetle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız. Alanında tecrübeli personelleri eşyalarıma titizlikle paketleme işlemi uyguladılar ve gerçekten çok memnun kaldım . Eşyalarımda hata olmadan sağlıklı ve rahat hizmet sundular. Kesinlikle Ankara Çimenler Nakliyat ile konuşmadan karar vermeyin.


Ankara Çimenler Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar Ankara Çimenler Nakliyat firmanız ile taşındım. İşini severek yaptıkları için teşekkür ediyorum. Ankara Çimenler Nakliyat olarak ekib arkadaşlar pazar günü tam söyledikleri vakitte geldiler. Eşyaların taşınmasında, herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Çimenler Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ankara Çimenler Nakliyat firmanızın sahibini ve kadrosuna teşekkür ederim. Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Başarılı bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım bardağım bile kırılmadı diyebilirim. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Çimenler Nakliyat   09-07-2019

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine evimi taşıtmak için anlaştığım Çimenler nakliyat firması beklentilerimin de üstün performans sergileyerek beni memnun etmeyi başardılar. Paketleme ve ambalajlama işlemleri, asansörlü nakliyat araçları ile muntazam bir süreçti. Teşekkürler.


ankara nakliyat