ofis taşıma
Ankara Kırlangıç Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Üzeyir Bey
Telefon

0 532 654 94 75

0 535 374 96 37

Adres Emek Mahallesi. 19. Sokak. No:88/B Çankaya / ANKARA
Email info@kirlangicnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Kırlangıç Evden Eve Nakliyat her türlü taşımacılık işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için Ankara’da kurulmuş ancak yalnızca Ankara değil tüm şehirlere hizmet ağını genişletmiş olan köklü bir kuruluştur. Bugün Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında lider konumda olmasının en büyük nedeni de kendisine duyulan güven ve kalitesinden kaynaklanmaktadır.

İster evden eve nakliyat, ister ofis taşımacılığı, ister asansörlü nakliyat isterseniz şehirler arası nakliyat kısacası her alanda size sağlıklı, kaliteli ve hızlı hizmet sunabiliriz. Taşımacılık hizmetinde kurumsal bir firmayla çalışıyor olmanız yalnız eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakledilmesi için değil aynı zamanda muhatap bulabilmeniz içinde önemlidir.

Kırlangıç Asansörlü Nakliyat

Şirketimize gelen müşterilerimizin en sık sorduğu sorulardan biri asansörlü nakliyat hizmeti almanın güvenilir olup olmadığıdır. Asansörlü nakliyat sektörde bulunan tüm taşıma yöntemlerinin en güvenli olanıdır. Bunu sağlamak için şirketimiz çeşitli hususlara dikkat etmektedir. Bu hususlardan ilki alınan asansörün kaliteli olmasıdır. Dünyaca ünlü firmalardan satın alınan asansörlerimiz periyodik olarak kontrollerden geçmektedir. Bu kontroller sırasında aynı zamanda bakımı yapılan cihazlarımızın yıpranmış parçaları değiştirilmektedir. Yıpranmış parçalara sahip olan asansörler yeni parça gelene kadar nakliyat işlemlerinde kullanılmamaktadır. Bu sayede sağlam olması sağlanan asansörler hizmet alanına gönderilmeden önce test edilmekte ve sorunsuz olduğuna emin olunmaktadır. Bu sayede hem insanların hem de eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.

6 Adet Yorum Var, Ankara Kırlangıç Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Kırlangıç Nakliyat   12-04-2019

İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Fakat Ankara Kırlangıç Nakliyat diğer firmaları geride bıraktı. Ankara'dan Orduya taşındım , memnun kaldım. Eşyalarım çizik dahi olmadı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Personeller ise işini severek yapıyorlar güleryüzlü ve deneyimli hizmet sundular gerçekten herkese kesinlikle tavsiye eder çalışan arkadaşlara teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   12-04-2019

Ankara'dan bursa'ya taşındım. Kırlangıç Evden eve nakliyat hizmeti almak için tercih ettik. Her biri güler yüzlü işinde uzman adamlardı. Hızlıca ambalajlayıp dikkatlice taşıdılar. Haklarını vermek lazım piyasadaki en uygun fiyattı. Herkese kesinlikte tavsiye ediyorum. Bu sayede sağlam Kırlangıç Nakliyat firmadır. Çalışanlara teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   24-04-2019

Ankara Kırlangıç Nakliyat ile evimi taşımak üzere anlaştım . Taşınma günü tam zamanında gelerek hemen işleme başladılar. Kullandıkları ürünler kaliteli ve onaylı ürünler. Personeller alanında profesyonel ve pratik kişiler. Aldığım hizmetten çok memnun oldum. Sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Kırlangıç Nakliyat firmanız ile taşındım. Taşınma günü eşyalarımı büyük özenle paketleme işlemi uygulayarak ardından olası hasar durumuna karşı sigortaladılar. Sektörde karşılaştığım en ilgili ve güvenli firma eşyalarımda tek bir çizik oluşmadan işlemi sonlandırdılar kesinlikle sizlere tavsiye ediyorum. Kendilerine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar , Kırlangıç Nakliyat firmanız ile taşındım. Söyledikleri vaktinde gelerek hizmete başladılar gerçekten mükemmel bir hizmet aldım. Hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarıma gösterdikleri özen gerçekten şaşırtıcıydı ama çok takdir ettim. Hem maddi hemde manevi bir hizmet olduğu için tekrar teşekkür ediyorum. İyi Çalışmalar dilerim.


Ankara Kırlangıç Nakliyat   09-07-2019

Asansörlü nakliyat hizmetleri verirken yoldan geçerken 2-3 kez görmüştüm. Firmanın profesyonelliği çevremde de duyulmuş olsa gerek arkadaşlarımda bu firmayı övdü. İyi ki anlaşmışım ve evimi bu firma ile taşımışım diyorum. Sorunsuz hizmet almak isteyenler tercih etsinler.