ofis taşıma
Ankara Milli Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Musa Bey
Telefon

0 537 236 49 07

0 537 236 49 07

Adres Çamlık Mah, Orhan Kemal Caddesi, No 304 Altındağ/Ankara
Email info@millinakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Milli Evden Eve Nakliyat olarak 1998 Yılından beri Ankaranın çankaya ilçesinde faliyetlerine başlamış ve ankaralı vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm türkiye genelinde kaliteli  taşımacılık hizmetlerini halen sürdürmektedir. Asansörlü ve sigortalı olarak özellikle evden eve nakliyat sektöründe lider konuma gelmiştir. Tamamen yerli sermaye ile kurulan firmamız devletimize ankarada bulunan nakliyat firmalarından kat be kat fazla  katma değer sağlamaktadır. Milli nakliyat adındanda anlaşılacağı üzere her daim devletimizin yanında olmuş taşımacılık hizmetlerinde devlet kurumlarına özel %40 indirimli hizmet vermektedir.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye, yüz ölçümü nüfusuna göre fazla olan bir ülke olsa da insanlar genellikle şehir merkezlerinde toplandığı için yer sıkıntısı çekilmektedir. Bu yer sıkıntısının giderilmesi ve her türlü yaşam alanına yer kalabilmesi için yeni yapılan binalar yüksek katlı olmaktadır. Bu yüksek katlı binalara taşınmak isteyen vatandaşlarımızın asansörlü nakliyat işlemleri yaptırması gerekmektedir. Bu işlemler sayesinde eve taşınacak olan eşyaların zarar görme ihtimali minimuma indirilmektedir. Ayrıca asansörlü nakliyat yapılırken kas gücüyle taşımaya göre insanların zarar görme ihtimali çok daha düşüktür. Bu yüzden şirketimiz her kesimden insanın bu hizmete ulaşabilmesi için uygun fiyata asansörlü taşımacılık hizmetleri vermektedir.

6 Adet Yorum Var, Ankara Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Milli Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Ankara'da oturuyordum ve yeni adresimiz ise Bilecik'te idi. İşim dolayısıyla taşınmak zorunda kalıyordum. Şehirler arası taşınmak için aradığımız bu firmada memnun kaldım. Milli Nakliyat olarak bu firmayı kesinlikle herkese tavsiye ederim. Güler yüzlü ekipleriyle kaliteli ve deneyimli bir hizmet sundular. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Milli Nakliyat   12-04-2019

Merhaba, Benim öğretmen olarak atanmam sonucuyla Ankara'dan Adana'ya taşınmak için bize yardımcı olacak firma ararken çok kıymetli Ankara Milli Nakliyat'ı buldum. Dost tavsiyeleriyle ve kendileriyle görüşmelerinde gayet güzler yüzlü ve güven verici hal aldı. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Ankara Milli Nakliyat   24-04-2019

Ankara Milli Nakliyat ile hizmet almak en doğru karar oldu benim için eşyalarıma düşkün biri olarak tereddütlüydüm ama personellerin hepsi samimi ve dikkatli davranışı içimi rahatlattı hem manevi hemde maddi bir hizmet oldu benim için. Hiçbir eşyam hasar görmeden işlemi sonlandırdılar. Çok teşekkür ederim böyle güzle hizmet için.


Ankara Milli Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Milli Nakliyat firmanız ile taşındım verilen hizmetten dolayı ben çok memnun kaldım. Onlarla çalışmak güzeldi ve kendilerine çok teşekkür ederim. Eşyalarımı ise sağlam bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Milli Nakliyat   13-06-2019

Ankara Milli Nakliyat firmanız olarak taşınma sürecinde işlerini profesyonel anlamda mükemmel diyebileceğim şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında zamanı değiştirdiğimde anlayışla düzenleme yaptılar eşyalarım profesyonelce paketlendi yeni yerlerine hiç bir zedelenme olmadan ulaştı. Bir daha taşınacak olsam hiç şüphe duymadan sizi tercih ederim. Taşınma konusunda firma arayan kişilere de bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.


Ankara Milli Nakliyat   09-07-2019

Bu fiyata bu kalite fazla arkadaş. Cebinize uygun ve stresinizi ortadan kaldıracak şekilde hizmet veriyorlar. Milli nakliyat firması ile sorunsuz bir şekilde hizmet aldım ve yeni adresime taşındım. Eşyalar yeni evime asansörlü nakliyat araçları ile taşındı. Hızlı ve güvenli bir süreç geçirdim. Teşekkürler.


ankara nakliyat