ofis taşıma
Ankara Modatrans Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Volkan Bey
Telefon

0312 517 16 15

0312 517 16 15

Adres Çevreli Cad. Şehit Bülent Ay Sokak 21/C Aydınlıkevler / Ankara
Email info@modatransnakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Modatrans Nakliyat, ev taşıma işi ülkemizde yeni dönemlerde çok değişik hal almaya başladı.Taşımacılık sistemi geliştirilen teknolojik aletler ve ürünler kullanarak ev ve iş yeri taşımacılığı yapılmaktadır. Bu konuda Ankara evden eve nakliyatbölgelerinde çeşitli firmalar yer almaktadır. Firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bağlantı noktaları ve önemli durumlar bulunmaktadır.

Metrotrans Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat işlemlerine evlerini değiştirmek isteyen kişiler sıklıkla ihtiyaç duymaktadır. Özellikle bir şehirden başa bir şehre taşınmak isteyen kişilerin hızlı bir şekilde yeni hayatlarına başlamaları için şehirler arası nakliyat hizmetleri almaları gerekmektedir. Şirketimiz uzun süredir birçok şehre şehirler arası nakliyat hizmeti veren bir kuruluştur. Buna bağlı olarak oldukça tecrübeli olan firmamız, en doğru teknikleri elde etmiştir. Şirketimizin uyguladığı teknikler doğrultusunda güvenli nakliyat hizmeti her kesimden insana uygun fiyata verilebilmektedir. Şehirler arası taşımacılık hizmeti verilirken eşyaların zarar görmemesi için ekstra bir çaba gösterilmekte ve bu sayede koruma işlemi tam anlamıyla gerçekleştirilmektedir. Bu hizmeti almak isteyen yeni müşterilerimiz bize rahatlıkla telefon numaramız ya da internet adresimiz üzerinden ulaşabilir.

7 Adet Yorum Var, Ankara Modatrans Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Modatrans Nakliyat   12-04-2019

Fiyat ve kalite. Ankara Modatrans Nakliyat firma zamanında kapıdaydı. Tüm arkadaşlar yakından ilgili alakalı. Her işte olduğu gibi ne beklediğiniz de önemli tabi ki. Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmam dan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelir misiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendiler sağolsunlar. İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Modatrans Nakliyat   12-04-2019

Ben tüm eşyalarımı önceki taşınmam dan tecrübe olarak kutulamıştım, kırılacakları ayrı renkte bant ve koli ile işaretlemiştim. Fiyat ve kalite. Ankara Modatrans Nakliyat firma zamanında kapıdaydı. İlk evde giriş kattan diğer eve giriş üsütünden 4. kata tek problem yaşamadan taşındım. Hatta gardolap ayarı için tekrar gelir misiniz dediğimde tek kelime etmeden geldiler ilgilendiler sağolsunlar. İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Modatrans Nakliyat   24-04-2019

Ankara Modatrans Nakliyat Edirneye taşınmam gerektiği için anlaştım. Taşınma günü tam vaktinde gelerek kaliteli ekipmanları ile hemen titizlikle hizmete başladılar . Personeller kendi aralarında uyum içinde çalışıyorlar dikkatli ve titizler gerçekten muazzam bir hizmet sundular çok ama çok teşekkür ederim sizlere. Kesinlikle Ankara Modatrans Nakliyat ile konuşup karar verin.


Ankara Modatrans Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Öncelikle sizlere şunu söylemek istiyorum her zaman sizi tercih edebileceğimin garantisini verebilirim. Çok teşekkür ederim hizmetinize ellerinize sağlık. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Modatrans Nakliyat   13-06-2019

Öncelikle Ankara Modatrans Nakliyat firmanızın sahibini ve ilgilen kadrosuna teşekkür ederim. Gerçekten kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet aldım. Ankara Modatrans Nakliyat İlgili ve tecrübeli bir firma kesinlikle tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ankara Modatrans Nakliyat   09-07-2019

Ankara Modatrans nakliyat firması ile eşyalarımızı taşıdık. Evimizi taşımadan önce eşyalarımızı yenilemiştik. Bu yüzden biraz stres yapmıştık. Ama firmanın bu denli profesyonel bir şekilde hareket edeceğini planlamamıştık. Eşimle ben gayet memnun kaldık. Sorunsuz bir şekilde eşyalarımızı taşıdığınız için teşekkür ederiz.


Ankara Modatrans Nakliyat   21-01-2020

Modatrans Nakliyat ile daha öncede çalışmıştık ve o süreçte de memnun kalmıştık. Eşim biraz titiz bir insandır ve genelde herkese karışır. Personelleri anlayışlı ve güler yüzlü insanlar. Eşimde ben de aldığımız hizmetlerden gayet memnunuz. Yakın çevremize çoktan tavsiye ettik bile. Tüm personellere teşekkür ederiz.


ankara nakliyat