ofis taşıma
Ankara Sakinler Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Mahmut Bey
Telefon

0533 152 57 90

0 535 374 96 37

Adres Bahçelievler mah. Prof. Muammer Aksoy cad. No: 58 Çankaya/ANKARA
Email info@sakinlernakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ankara merkezli Sakinler Nakliyat 1994 yılında başkent Ankara’da Mahmud Bilal Sakin tarafından kurulmuş olup firmamızın sektörde 20 yılı aşkın bir tecrübesi bulunmaktadır. Genç ve dinamik yapısıyla birlikte sektörde edindiğimiz tecrübeyi tüm işlerimizde uygulamakta ve sizleri memnun edebilmek adına en iyi şekilde çalışmaktayız. Nakliyat işinde ki ana amacımız sizi yani müşterimizi memnun etmektir. Diğer yandan sektörün lider firması haline gelmekte hedeflerimiz arasındadır. Firmamızın bünyesinde ki tüm ekip arkadaşlarımız yaptıkları iş alanında uzman olmakla birlikte sahip olduğumuz tüm araçlar yenidir. Bu araçlarımız tamamen nakliyat işine uygun olmakla birlikte aracı kullanan şoförlerimiz tecrübeli insanlardır.

Sakinler Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat insanların şirketimizden memnun olmasını sağlayan en büyük sebeplerden biridir. Şirketimiz bu hizmeti kurulduğu ilk günden beri vermektedir. Bu durum firmamızın hızlı bir şekilde hizmet alanını genişletmesine sebep olmuştur. Sigortalı evden eve nakliyat sırasında ilk yaptığımız şey eşyaların bir listesini çıkarmaktır. Eşyaların listesi çıkarıldıktan sonra müşterimiz tarafından maddi değeri belirtilir. Bu maddi değere bağlı olarak sigorta şirketiyle iletişime geçilir ve hızlı bir şekilde işlemlere başlanılır. İşlemler sonrasında belgeler imzalanır ve bu belgelerin bir nüshası müşterimize verilir. Bizim firmamızdan yardım alıp bu hizmetten yararlanan müşterilerimizin eşyalarının başına taşıma sırasında talihsiz bir durum gelirse tüm maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

7 Adet Yorum Var, Ankara Sakinler Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Sakinler Nakliyat   12-04-2019

Ankara Sakinler Nakliyat firmanız olarak gerçekten güzler yüzlü ve deneyimli personellerle çalışmak çok güzeldi teşekkür ederim. Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. Sakinler Nakliyat bizi yanıltmadı. O kadar dikkatle paketlediler ki itiraf etmeliyim ben bile bu kadar titiz olamazdım. Fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Herkese tavsiye ederim özellikle değerli eşyalarınız çoksa.


Ankara Sakinler Nakliyat   12-04-2019

Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. Sakinler Nakliyat bizi yanıltmadı. O kadar dikkatle paketlediler ki itiraf etmeliyim ben bile bu kadar titiz olamazdım. Fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Ankara Sakinler Nakliyat ve ekiplerine çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiler. Eğer kıymetli eşyalarınız çoksa bu firmayı kesinlikle tavsiye ederim. Başarının devamını dilerim.


Ankara Sakinler Nakliyat   24-04-2019

Ankara Sakinler Nakliyat ve ekibine bana böyle güzel hizmet sağladıkları için çok teşekkür ederim. Personeller alanında uzman ve dikkatli kişiler. Ankara Sakinler Nakliyat gerçekten eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek hizmet sağladılar. Hem manevi hemde maddi bir hizmet almak gerçekten mutluluk verici sizlere kesinlikle tavsiye ederim.


Ankara Sakinler Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Sakinler Nakliyat firmanız ile taşındım . Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım .Ankara Sakinler Nakliyat gerçekten ilgili ve müşterilerinin düşüncelerini taleplerini önemseyen bir firma sizlerde hizmet almaktan asla pişman olmazsınız. Fiyatı her bütçeye uygun hazırlanmış ve eşyalarınızın güvenliği için herşey düşünülmüş olası hasar durumuna karşı eşyalarınızı sigortalıyorlar. Bence sizde hizmet alın pişman olmazsınız


Ankara Sakinler Nakliyat   30-05-2019

Merhabalar, Ankara Sakinler Nakliyat firmanız ile taşındım. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti ben çok memnun kaldım. Eşyalarımı ise sağlam bir şekilde teslim aldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.


Ankara Sakinler Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar , Sakinler Nakliyat firmanızla taşındım ve gerçekten tek kelimeyle mükemmeldi ekip arkadaşlarınız güler yüzlü ve saygılı kişiler. Sakinler Nakliyat alanında profesyonel personelleri ile bize kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize kurulum gerçekleştirdiler sizlere kesinlikle öneriyorum sakinler nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Ankara Sakinler Nakliyat   09-07-2019

Kaliteli hizmet vermeyi biliyorlar. Memnuniyetinizi düşünüyorlar ve zaten düşündükleri için aldıkları paranında hakkını veriyorlar. Çeşitli paketleri var. Her bütçeye uygun bir şekilde kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyorlar. Verilen hizmetlerinden gayet memnun kaldım. Teşekkür ederim.