ofis taşıma
Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili Hasan Bey
Telefon

0242 238 05 05

0 535 374 96 37

Adres Varlık Mah. 172 Sk No 1 Muratpaşa / ANTALYA
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden Eve Taşımacılık sadece ev veya ofis eşyalarının taşınması manasında icra edilebileceği gibi, taşınacağınız evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarara karşı korunması amacıyla, bulundukları durumda parçalarına ayırma işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak başka bir eve taşınması ile yeniden kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Taşınma işleminin en önemli bölümü ve unsuru konumuna gelen evden eve nakliyat, mesleğinin hakikaten ustası bir ekip tarafından yerine getirilmediği durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü mümkün olmayan zorluklara yol açabilmektedir.

Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet ettiğiniz firmanın, alanında ustalaşmış ve deneyimli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir firma olması zaruridir.

 

Antalya Evden Eve Nakliyat

Firma olarak edindiğimiz tecrübe ve yetkinliklerimiz sayesinde Antalya evden eve nakliyat süreçlerinde müşterilerimize sorunsuz bir şekilde hizmetler sunuyoruz. Firmamız alanında uzman personelleri ile birlikte hizmetler verdiği için, tüm bu nakliyat süreçlerine uzman bir şekilde ilerliyor ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması için gerekli tüm işlemleri uyguluyor. Firmamız asansörlü nakliyat araçlarına, özel araç filosuna sahip olduğu için, eşyalarınızın yeni adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Her geçen gün yenilenen taşımacılık yöntemlerimizin sizler için en uygun olanlarını kullandığımız Antalya evden eve nakliyat alanında firmamız ile sizler de yeni evinize taşınabilir, nakliyat sonrasında firmamız hakkında iyi şekilde bahsetme şansını yakalayabilirsiniz.

5 Adet Yorum Var, Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   25-04-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat ile evimi taşımak üzere anlaştık. Taşınma zamanı tam vaktinde gelerek hemen eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek paketlemeye başladılar. Büyük bir dikkatle sökülecek eşyalarımı ustalıkla sökerek paketleyerek araca yüklediler. Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat fiyatları gerçekten verdikleri hizmeti hak ediyor. Eski evimde hiç oturmamış gibi bir taşıma işlemi gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   13-06-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat firmanız ile taşındım. Firma ve personelleri samimi ve güler yüzlüler. Her bir eşyama ayrı özen göstererek hizmet verdiler. Gerçekten çok güzel bir taşınma süreci sağladılar bana her bir personele teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   09-07-2019

Firma işini layığıyla yapmayı biliyor ve isteklerinize uygun şekilde hareket ediyor. Bir çok şubesi varmış. Kurumsal olmasından da anlayacağınız üzere işini temiz ve düzgün yapan firmalardan. Bende eşyalarımı taşıttım memnun kaldım. Teşekkürler Akdeniz Ekspress Nakliyat.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   18-10-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat Firmasından hizmet aldım. İşini en iyi bir şekilde yapan bu firma kaliteden ödün vermeden çalışmaların devamını getirmekte. Eşyalarım sorunla karşılaşacak diye ilk başlarda korkularım vardı. Fakat iletişime geçtikten sonra olumsuz düşünceleri çöpe attım. Eşyalarım bir çizik oluşmadan ellime ulaştılar sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat   24-10-2019

Antalya Akdeniz Ekspress Nakliyat Firmasından hizmet alarak yeni ofisime taşındım. Eşyalarım oldukça yeni olmasından ziyade kırılabilecek olan eşyalarım da vardı. Taşıma sırasında eşyaların ebatlarına göre kolileme yaparak çıkabilecek sorunların önüne geçerek nakliyat eylemini gerçekleştirdiler. Eşyalarımı elime aldığımda hiçbir çizik olmadan elimde olduğunu söyleyebilirim. Sizlere tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Bu firma var olduğu sürece sizlere güvenmeye devam edeceğim.