ofis taşıma
Antalya Özkan Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili Özkan Bey
Telefon

0242 344 78 66

0 535 374 96 37

Adres Ulus mah, Rasim Kaplan Caddesi, No: 6/1 Dokuma/Antalya
Email h.ozkan1959@hotmail.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Antalya Özkan Nakliyat  en büyüklerinden biri olarak sayın hemşehrilerimize karşı olan sorumluluğumuzu biliyor, gelişen ANTALYA’da artan iş hacmimizle gelişmede olan payımızla gurur duyuyoruz. Otel, turizm v.b. taşımalarda artan iş yükünü başarı ile karşılıyoruz. Bunun yanında klasik ev taşımaları, ofis, fabrika, endüstriyel taşımaları başarı ile üstelik ekonomik fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.  Gerçek Profesyonel olarak yaptığımız bu işler sonucunda başarılarımıza sizlerin referanslarını alarak devam etmek istiyoruz.  Ücretsiz uzman incelemesi hizmeti ile hizmetlerimizi tanıtıyor istenilen kamyon tipi işçi sayısını belirliyoruz. İyi bir planlama ve sözleşme ile hizmetlerimizi eksiksiz yerine getiriyoruz. Hasarsız taşıma için Kaliteli ambalajlama malzemeleri ile yüklenecek her eşyayı mutlaka paketliyoruz.

Antalya Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat

Büyükşehirlerde bulunan insanlar iş, eğitim ya da aile sebebiyle sıklıkla yerlerini değiştirmektedir. Yerlerini değiştirme sırasında bazı insanlar ev eşyalarını da beraberlerinde götürmek istemektedir. Bunun mümkün olabilmesi için bu insanlar bizim gibi nakliyat firmalarından hizmet almaktadır. Hizmet alanı oldukça geniş olan firmamız, sigortalı evden eve nakliyat işlemleri sayesinde müşterilerinin kendine güvenmesini sağlamaktadır. Sigortalı nakliyat uygulamaları sırasında tüm eşyaların maddi değeri garanti altına alınmaktadır.  Bu sayede bize güvenen müşterilerimiz bizi diğer insanlara da önermekte ve daha fazla kişinin kaliteli nakliyat hizmetine sahip olmasına olanak sağlamaktadır.  Eğer siz de bizden hizmet almak isteyen müşterilerimizden biriyseniz ofisimize uğrayabilir ya da telefon numaramızı arayabilirsiniz.

5 Adet Yorum Var, Antalya Özkan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Antalya Özkan Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Bugün evimi Antalya'dan Ankara'ya taşıttım inanın daha önce taşıttığım firmalardan çok daha kaliteli bir Özkan Nakliyat firmadır güler yüzlü ve anlayışlı bir firma sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde eşyalarımı teslim aldım. Bunun için firma yetkilileri ve ekibine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye edilir.


Antalya Özkan Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, Özellikle ben ve eşim gibi stresli, sıkıntılı, titiz insanlar için güvenilir bir nakliye firması araştırmak, eşe dosta sormak, tavsiye almakla işe başladık. Uzun araştırmalar sonucu eşim son kararı bana bıraktı. Özkan nakliyat firmasında karar verdim, konuştuğum telefondaki Beyefendinin iyi niyet ve anlayışlı yaklaşımıyla perşembe günü taşınmaya karar verdik. Hakikaten sabah gelen ekibin tutumu ve profesyonel davranışları bizi çok etkiledi. Herkese tavsiye edebileceğim bir firmadır.


Antalya Özkan Nakliyat   25-04-2019

Öncelikle Antalya Özkan Nakliyat ve ekibine verdikleri kaliteli hizmet için. Anlaştığım günde tam zamanında gelmeleri dakik olduklarını kanıtlıyor personeller işlerinde uyumlu çalışıyor , eşyalara uygun araç seçimi ve kullandıkları kaliteli paketleme eşyaları gerçekten profesyonel bir hizmet verdikleri için kendilerini takdir ediyorum sizlerde kesinlikle görüşmelisiniz.


Antalya Özkan Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Antalya Özkan Nakliyat firmanız ile taşındım. Firma ve personelleri samimi ve güler yüzlüler. Her bir eşyama ayrı özen göstererek hizmet verdiler. Gerçekten çok güzel bir taşınma süreci sağladılar bana her bir personele teşekkür ederim. Kesinlikle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Başarılarının devamını dilerim.


Antalya Özkan Nakliyat   09-07-2019

Firmanız ile sorunsuz bir şekilde şehir içi nakliyat hizmeti aldım. Antalya içi nakliyat hizmetlerinizden zaten haberdardım. Aklımda olan bir firmaydınız ve sizleri tercih ettim. Profesyonel hareket ederek eşyalarımın sorunsuz bir şekilde yeni adresime taşınmasını sağladınız. Beklediğim gibi bir hizmetti. Teşekkür ederim.