ofis taşıma
Antalya Sarıcan Nakliyat
Şehir Antalya
Yetkili
Telefon

0 242 335 57 58

0 535 374 96 37

Adres Güvenlik Mah. 282 sok. no:32/A/1 IRMAK Apt MURATPAŞA/ANTALYA
Email info@saricannakliyat.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Antalya Sarıcan Nakliyat Olarak Yeni evinize taşınırken yaşadığınız heyecanı paylaşıyoruz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Titizlikle koruduğunuz eşyaları taşınırken oluşabilecek zararlardan ve deformasyondan korumak için pratik, taşıma kolaylığı sağlayan paketleme yöntemleri kullanıyoruz. Biz Antalya Nakliyat, evinizi taşımadan önce dilerseniz expertizhizmeti desunuyoruz. Eşyalarınızı gördükten sonra sizi taşıyacak aracı seçiyoruz. .

Sarıcan Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İnsanlar pek çok farklı sebepten dolayı evlerini değiştirebilmektedir. Ev değiştirme sırasında taşınacak olan eşyaların zarar görmeden yeni eve aktarılması gerekmektedir. Bunun sağlanması için de güvenilir ve işini iyi yapan nakliyat firmalarından hizmet alınmalıdır. Şirketimiz bu firmaların başında gelmekte ve diğer firmalar tarafından örnek alınmaktadır. Eşyaların güvenli bir şekilde istenilen konuma ulaştırılması için şirketimiz sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Sigortalı  nakliyat hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz her ne olursa olsun maddi bir kayıp yaşamadığı için hem şirketimizden memnun kalmakta hem de referansları sayesinde hizmet bölgemizi geliştirmemizi sağlamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bize telefon numaramızla ya da internet adresimiz aracılığıyla ulaşabilmektedir.

5 Adet Yorum Var, Antalya Sarıcan Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Antalya Sarıcan Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , öncelikle sizlere şunu söylemek istiyorum çok memnun kaldım güvenerek eşyalarınızı Sarıcan evden eve nakliyat firmayı teslim edebilirsiniz. Bardağım kırılmadı bile diyebilirim. Personel arkadaşlara çok teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Antalya Sarıcan Nakliyat   12-04-2019

Merhaba arkadaşlar uzun arayışlar sonucuyla Antalya Sarıcan Nakliyat ile anlaştık ve taşınma günü gerçekten tecrübeli ekipler ile gelip bizi hiç uğraştırmadan sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımzı hasar görmeden yeni evimize yerleştirdiler çok memnun kaldım Antalya Sarıcan nakliyat ve ekiplerine teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Antalya Sarıcan Nakliyat   25-04-2019

Antalya Sarıcan Nakliyat gerçekten muhteşem bir ofis taşıma işlemi sağladıkları için Antalya Sarıcan Nakliyat ve ekibine teşekkür ediyorum. Personellerin hepsi güler yüzlü ve işini severek yapan kişiler. Eşyalarıma büyük bir titizlilikle paketleme eşyaları yaptılar ve ustalıkla araca yüklediler. Taşınma sonrası eşyalarımı kontrol ettiğimde tek bir çizik bile oluşmadan profesyonel hizmet sundukları için takdir ederim kesinlikle sizde Antalya Sarıcan Nakliyat ile görüşerek karar vermelisiniz.


Antalya Sarıcan Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Antalya Sarıcan Nakliyat firmanız ile taşındım ve kendilerine çok teşekkür ederim. Verdikleri hizmetten dolayı ben gerçekten çok memnun kaldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar .


Antalya Sarıcan Nakliyat   09-07-2019

Sarıcan nakliyat firması ile bir arkadaşım evini taşıdı. Oldukça memnun kalmış ki bizlere de lazım olursa diye önerdi. Benimde işim düştü ve onları tercih ettim. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerinden faydalandığım bu firma işini layığıyla yapmayı başardı. Onlara ne kadar teşekkür etsem az.