ofis taşıma
Ardahan Milli Nakliyat
Şehir Ardahan
Yetkili Musa Bey
Telefon

0 537 236 49 07

0 537 236 49 07

Adres Kaptanpaşa Mahallesi, Okul Sk. No:15, Merkez/Ardahan
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız Ardahan ilinde yılların tecrübesi ve alanında uzman kadrosuyla beraber sizlere alabileceğiniz en iyi nakliyat hizmetlerini sunarak memnuniyetinizi arttırmaktadır. Ardahan evden eve nakliyat, Ardahan şehirler arası nakliyat alanlarında üstün kalite de hizmetleriyle ün salan firmamız, sizlerin tüm nakliyat taleplerini en iyi şekilde karşılamak için beklemektedir.

 

Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat hizmeti veren firmamız evini ve ofisini taşıması gereken kişilere üstün kalitede hizmet vermektedir. Modern yöntemler ile Ardahan evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve müşterilerimizin en kısa sürede yeni adreslerinde yaşamaya başlamalarını sağlamaktayız. İşinin uzmanı geniş ekibimiz ve yeni model araçlarımız ile yılın her günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Ardahan Şehir içi nakliyat sırasında müşterilerimize tam söz verdiğimiz saatte ekibimiz ile evlerine gelmekte ve kullandığımız asansör sistemleri ile zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. İçleri süngerli geniş araçlarımız ile eşyalarınızı yeni adresinize en kısa zamanda getirmekteyiz. Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamakta ve müşteri sayımızı da günden güne arttırmaktayız.

7 Adet Yorum Var, Ardahan Milli Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ardahan Milli Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar, İşimden dolayısıyla sürekli taşınmak zorunda kalıyorum. Ardahan'dan Aydın'a Milli nakliyat firmanızla taşındım öncellikle çok memnun kaldım bunu söylemek isterim. Eşyalar güzelce paketlenmiş. Hiç bir hasar olmaksızın nakliyesi yapıldı. Montajda gayet başarılı. İletişim iyi. Fiyatta rakiplere göre daha uygun. Memnun kaldık. Teşekkür ederim.


Ardahan Milli Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Ardahandan Afyon'a Milli Nakliyat firmanızla taşındım verilen sözler tutularak zamanında taşınması ve teslim edilmesi ve çalışanların titiz davranmaları çok güzeldi, çok memnun kaldım. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.


Ardahan Milli Nakliyat   25-04-2019

Ardahan Milli Nakliyat ile evimi Eskişehir'e taşımak üzere anlaştım. Taşınma günü tam vaktinde gelerek hemen plana uygun hareket ederek ustalıkla eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler sanki eski evimde oturmamışım gibi bir hizmet sundukları için gerçekten çok teşekkür ederim.


Ardahan Milli Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Ardahan Milli Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Gelen ekipler ise titiz davranmaları çok güzeldi, çok memnun kaldım. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.


Ardahan Milli Nakliyat   09-07-2019

Ardahan'da nadir rastlanan hizmetleri veriyorlar. Profesyonellikleri ile Ardahan halkının gönlünü feth etmeye başlamışlar bile. Verilen hizmetler oldukça profesyonel ve güvenli. Hız açısından da söz verdikleri saatte teslim etmeyi başardılar. Teşekkür ederim.


Ardahan Milli Nakliyat   18-10-2019

Ardahan Milli Nakliyat Firmasından hizmet aldım. İşini layığıyla yapmayı biliyor ve isteklerinize uygun şekilde hareket ediyor. Bir çok şubesi varmış. Kurumsal olmasından da anlayacağınız üzere işini temiz ve düzgün yapan firmalardan biri olan bu firma güvenimi boşa çıkarmadı. Bende eşyalarımı taşıttım memnun kaldım, teşekkürlerimi iletiyorum profesyonel arkadaşlara.


Ardahan Milli Nakliyat   24-10-2019

Ardahan Milli Nakliyat ile ofis taşımacılığı yaptık. Eşyalarım hasarsız bir şekilde geldi. İlgileri için çok teşekkür ediyorum. Memnun kaldığımı söylemeliyim. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir nakliyat firması. Ofis eşyalarına zarar gelmediyse ev eşyalarına da geleceğini düşünmüyorum. Ofis eşyalarım kırılmaya açıklardı. Fakat elimde hiçbir türlü çizik bile oluşmadan elimde olduğundan sizlere teşekkürlerimi iletiyorum.


ankara nakliyat