ofis taşıma
Ardahan Şehirlerarası Nakliyat
Şehir Ardahan
Yetkili Osman Bey
Telefon

0538 767 16 02

0538 767 16 02

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ardahan Şehirler Arası Nakliyat İnsanlar yaşam standartlarını artırmak ve başka şehirlerdeki avantajlardan yararlanabilmek için bulundukları kentleri değiştirebilmektedir. Kentleri değiştiren insanlar genellikle yeni evlerine yeni eşyalar alsa da bu durum her zaman geçerli değildir. Firmamız eski evindeki eşyalarını yeni evine taşımak isteyen insanlara yardım etmek için çeşitli fırsatlar sunan bir şirkettir. Şirketimizin verdiği şehirler arası nakliyat hizmeti sırasında pek çok detaya dikkat edilmektedir. Bu detaylar müşterilerimizin istediği gün ve saatte güvenli bir şekilde nakliyat işleminin tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Firmamız, piyasada bulunan en kaliteli araçları kullanmakta ve bu sayede uzun yollarda sorun çıkmamaktadır. Ardahan Şehirler arası nakliyat sırasında kullanılan tekniklerin tamamı şehir içi nakliyat sırasında kullanılan yöntemler ile paraleldir.

 

NOT: FİRMAMIZ ARDAHANDA SADECE ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT HİZMETİ VERMEKTEDİR.

5 Adet Yorum Var, Ardahan Şehirlerarası Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ardahan Şehirlerarası Nakliyat   12-04-2019

Merhaba arkadaşlar Ardahan'dan Göle ilçesine şehirlerarası nakliyat firmanızla taşındım oldukça sağlıklı ve titiz bir şekilde eşyalarımı teslim aldım. Her şeyiyle dört dörtlük bir hizmetti teşekkür ederim. Ben çok memnun kaldım güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Kesinlikle herkese tavsiye edebilirim.


Ardahan Şehirlerarası Nakliyat   12-04-2019

Merhabalar , Ardahan'dan Göle ilçesine taşınmak için bize yardımcı olacak firma ararken çok kıymetli Şehirlerarası Nakliyat'ı buldum. Dost tavsiyeleriyle ve kendileriyle görüşmelerinde gayet güzleryüzlü ve güven verici hal aldı. Fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Taşınmanın bu kadar kolay ve sorunsuz olacağını düşünmemiştim. Herkese tavsiye ederim.


Ardahan Şehirlerarası Nakliyat   25-04-2019

Ardahan Şehirlerarası Nakliyat ile hizmet almaya bir arkadaşımın tavsiyesi üzere karar verdim. Ardahan Şehirlerarası Nakliyat Batman'a taşınmak için anlaştık. Taşınma günü tam vaktinde gelerek hemen eşyalarıma paketleme işlemine başladılar. Personellerin hepsi profesyonel ve eğitimli kişiler kesinikle sizde Ardahan Şehirlerarası Nakliyat ile hizmet alın asla pişman olmazsınız.


Ardahan Şehirlerarası Nakliyat   13-06-2019

Ardahan Şehirlerarası Nakliyat firmanız ile taşındım ve kendilerine çok teşekkür ederim . Hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Ardahan Şehirlerarası Nakliyat   09-07-2019

Taşınma işlemlerimde üstümden büyük bir yükü kaldıran bu firma ile eşyalarımı taşıdım. Bir sürü ayrı detayla uğraşırken onlar da eşyalarımı hiç rahatsızlık ve stres yaratmadan taşıdılar. Ev taşıma sürecimin en güzel ayrıntısı aldığım nakliyat hizmetiydi. Teşekkür ederim.


ankara nakliyat