ofis taşıma
Artvin Evden Eve Nakliyat
Şehir Artvin
Yetkili Yusuf Bey
Telefon

0541 663 52 52

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yıllardır vermekte olduğumuz hizmetlerin birikimi ile bugün, taşımacılık ve nakliye alanlarında bölgemizin önde gelen sayılı firmaları arasında yerimizi almış bulunuyoruz. Uzman kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile, en önemli önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamızı yakından tanıyabilmeniz için, siz değerli müşterilerine ne tür hizmetler sunmakta olduğunu aşağıda alt başlıklar ile kısaca izah edeceğiz.

Artvin Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Teknoloji geliştikçe insanların bir şehirden başka bir şehre ulaşma imkanı ve hızı da artmıştır. Buna bağlı olarak insanlar farklı şehirlerdeki fırsatlardan istedikleri zaman yararlanabilir hale gelmiştir. Pek çok insan bu fırsatlardan yararlanabilmek için şehirlerini değiştirmekte ve daha iyi yaşam standartlarına kavuşmaktadır. Bunu gerçekleştirirken evlerini de taşımak isteyen vatandaşlarımız bizden sigortalı evden eve nakliyat hizmeti almaktadır. Şirketimiz şehirler arası sigortalı nakliyat hizmeti verirken büyük bir özen göstermektedir. İlk olarak eşyaların hepsi doğru malzemeler ve teknikler ile ambalajlanmakta ve kamyonetimize yüklenmektedir. Kamyonete yüklenen eşyaların tümüne sigorta yapıldığı için taşıma sırasında beklenmedik bir durumla karşılaşılsa dahi müşterilerimiz maddi hasara uğramamaktadır.

5 Adet Yorum Var, Artvin Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Artvin Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Bursa'ya ev taşınma sırasında hiç bir sorun yaşamadık. Eşyalarımı güvenerek teslim ettim güleryüzlü ekip arkadaşlarımız kaliteli ve titiz bir şekilde hizmet sundular çok memnum kaldım. Eşyalarım ise çizik dahi olmadı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. Artvin Evden Eve Nakliyat firması, tavsiye edilir.


Artvin Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Yeni evimize taşınma sırasında gerçekleştiren Artvin Evden Eve Nakliyatta güvenilir personelleri, titiz , kaliteli ve hızlı çalışmasından ötürü teşekkür ederim. Taşınma sırasında eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım çok memnum kaldım bardağım bile kırılmadı diyebilirim. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Artvin Evden Eve Nakliyat   25-04-2019

Artvin Evden Eve Nakliyat ile hizmet almak en doğru karar oldu benim için. Çalışan tüm personellerin emeğine sağlık kaliteli bir hizmet verdiler. Hepsi alanında uzmanlar eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterip paketleme işlemi uyguladılar sökülmesi gereken eşyalarımı ustalıkla hallettiler. Gerçekten işinin ehli bir firma.


Artvin Evden Eve Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Artvin Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Personellerin hepsi güler yüzlü ve işinde uzman kişiler. Eşyalarımı ise hasarsız bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim. Gerçekten sizde Artvin Evden Eve Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Artvin Evden Eve Nakliyat   09-07-2019

Sorunsuz bir şekilde hizmet vermeyi bilen bir firma. Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde Trabzon'a taşıdılar. Eşya güvenliğine önem veriyorlar. Bu olaydan dolayı onlara teşekkür etmek boynumun borcudur. Tüm ekibe ve firma yetkilisine sonsuz teşekkürler.