ofis taşıma
Artvin Kiptaş Nakliyat
Şehir Artvin
Yetkili Yavuz Bey
Telefon

444 0 771

444 0 771

Adres Çarşı Mahallesi, Halkevi Cd. No:50 Artvin Merkez/Artvin
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Ofis ve ev taşımacılığında edindiğimiz engin tecrübe sayesinde, işimizi sahiplenmemiz ve bu işi özenle yapmamızın sebebi hem müşterilerimiz açısından hem de kendimiz açısından daha kaliteli bir hizmet sunmak isteyişimizdendir. Artvin Kiptaş Nakliyat ailesi olarak ilkemiz eşyaları bir yerden bir yere götürmek değildir.

Taşımakta bulunduğumuz eşyaları kendi eşyalarımızdan sayıp ve müşterilerimizin eşyalarına sigorta yapmamızdır.Bizim ofis ve ev nakliyatında müşterilerimizin isteğine göre eşyaları depolama hizmetimiz ve müşterilerimize uygun araç seçim imkanı mevcuttur.Taşımakta olduğumuz eşyaların ambalaj ve muhafaza hizmeti kendi bünyemize aittir. Artvin Kiptaş Nakliyat diğer firmalar gibi taşınan eşyaları hor kullanmadan, kırıp dökmeden taşımaya önem göstermektedir.

Artvin Evden Eve Nakliyat 

Evini taşımak isteyen kişiler bunu kendi çabaları ile yapmak istediklerinde büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunu önlemek adına profesyonel ekibimiz ile Artvin evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kesintisiz yılın her günü hizmet vermekte ve taşınma olayınızın en kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız. Geniş araç filomuzu sürekli yenilemekte eşyalarınızın araç içinde sıkışmadan ve sarsılmadan nakliyesini yapmaktayız.

Kurumsal bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin sorun yaşamamaları adına koordineli çalışmakta ve taşınmanın her aşamasından bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız. Fiyat teklifimizi önceden belirlemekte ve sonradan ilave masraflar çıkartmamaktayız. Ülkemizin her noktasına nakliyat hizmetini götürmekteyiz. Evini ya da ofisini taşıması gereken kişilere hızlı çözümler sunmaktayız.

7 Adet Yorum Var, Artvin Kiptaş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Artvin Kiptaş Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , benim istanbul'a tayinim çıkması nedeniyle Artvin Kiptaş evden eve nakliyat firmanızla taşındım. Güleryüzlü ekip arkadaşları ve kaliteli hizmet sundular çok memnun kaldım. İşini severek yapıyorlar . Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Sizlere Artvin Kiptaş Nakliyat firmasını tavsiye ederim güvenerek eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.


Artvin Kiptaş Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Özellikle ben ve eşim gibi stresli, sıkıntılı, titiz insanlar için güvenilir bir nakliye firması araştırmak, eşe dosta sormak, tavsiye almakla işe başladık. Uzun araştırmalar sonucu eşim son kararı bana bıraktı. Artvin Kiptaş nakliyat firmasında karar verdim, konuştuğum telefondaki Beyefendinin iyi niyet ve anlayışlı yaklaşımıyla cuma günü taşınmaya karar verdik. Hakikaten sabah gelen ekibin tutumu ve profesyonel davranışları bizi çok etkiledi. Herkese tavsiye edebileceğim bir firmadır.


Artvin Kiptaş Nakliyat   25-04-2019

Artvin Kiptaş Nakliyat ile hizmet almaya bir arkadaşımın tavsiyesi üzere karar verdim. Artvin Kiptaş Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim bana rahat bir evden eve nakliyat hizmeti yaşattıkları için personellerin hepsi güler yüzlü ve işinde uzman kişiler. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi benimseyerek paketleme ve taşıma işlemi gösterdiler. Gerçekten sizde Artvin Kiptaş Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Artvin Kiptaş Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Öncelikle Artvin Kiptaş Nakliyat firmanızın sahibi ve kadrsouna teşekkürlerimi sunuyorum. Personellerin hepsi güler yüzlü ve işinde uzman kişiler. Eşyalarıma kendi eşyaları gibi benimseyerek paketleme ve taşıma işlemi gösterdiler. Gerçekten sizde Artvin Kiptaş Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Artvin Kiptaş Nakliyat   09-07-2019

Artvin küçük yer olduğu için bir kişinin veya bir firmanın verdiği hizmet hızlı yayılıyor. Bu firma da kendini en iyi şekilde tanıtmayı başarmış firmalardan. Ne kadar teşekkür etsek azdır seviyesinde nakliyat hizmeti veriyorlar. Çevreme tavsiye ediyor, başarılı hizmetlerinizin devamını diliyorum.


Artvin Kiptaş Nakliyat   18-10-2019

Artvin Kiptaş Nakliyat Firmasıyla eşyalarım taşındı. Taşınma günü tam vaktinde gelerek hemen plana uygun hareket ederek ustalıkla eşyalarıma ayrı ayrı özen göstererek paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler. Aldığım hizmetten memnun kalarak yanımdan ayrıldılar. Bu profesyonel çalışan arkadaşlarına teşekkürlerimi iletiyorum.


Artvin Kiptaş Nakliyat   24-10-2019

Artvin Kiptaş Nakliyat firmasından hizmet alarak farklı bir şehre taşındım.Verdikleri hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Gelen ekipler ise titiz davranmaları çok güzeldi, çok memnun kaldım. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim. Gönül rahatıyla güvenebileceğim tek firma oldu. Tüm çalışanlara teşekkür ederim


ankara nakliyat