ofis taşıma
Aydın Seferoğlu Nakliyat
Şehir Aydın
Yetkili Murat Bey
Telefon

0256 212 55 57

0 535 374 96 37

Adres Hasan Efendi Mahallesi Batı Gazi Bulv. No:63 Merkez/AYDIN
Email murat@seferoglutasimacilik.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız 12 yıllık taşımacılık sektörü tecrübesi olan Murat YÜKSEL tarafından 2010 yılında Aydın da kurulmuştur.  30 m3 lük araçlarımız ve teknolojiye uygun, 14 kata kadar çıkabilen bilgisayarlı asansörlerimizle hizmet vermekteyiz.   Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştirmekteyiz. Müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmaktayız.

Aydın Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat sırasında insanlar eşyalarının zarar göreceğinden çok korkmaktadır. Bunun sebebi sektörde bulunan ve iyi hizmet veremeyen şirketlerin kayıplara sebep olması ve sigorta yaptırmadığı için zararı karşılamamasıdır. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığından dolayı bizim gibi üstün hizmet veren şirketlerde zan altında kalmış ve nakliyat yapan firmalara karşı bir önyargı oluşmuştur. Bu ön yargı şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerde daha fazladır.  Çünkü hem yol daha uzundur hem de kişiler şehir içi nakliyata göre daha uzun süre eşyalarından haber alamaz. Şirketimiz şehirler arası nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için ambalajlama ve paketlemeye oldukça özen göstermektedir. Ardından sigorta yapılmakta ve eşyaların maddi değeri garanti altına alınmaktadır. Profesyonel ekibimiz de nakliyat konusunda gayet tecrübeli olduğu için sıkıntı yaşanma olasılığı minimum seviyededir.

5 Adet Yorum Var, Aydın Seferoğlu Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Aydın Seferoğlu Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Aydın Seferoğlu Nakliyat olarak gelen ekip hep profesyonel hem de pratikti. Eşyalarımdan hiç biri kırılmadı , çizilmedi ve önemlisi kibar ve anlayışlıydılar. Kendilerine teşekkür ederim. Memnun kaldım. Hızlı ve titiz bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşti. Aydın Seferoğu Nakliyat firmasını herkese tavsiye ederim.


Aydın Seferoğlu Nakliyat   17-04-2019

Aydın Seferoğlu Nakliyat sektöründen gelen ekip tam vaktinde geldi. Tüm eşyalarımı titizlikle paketlediler. Yeni taşındığım ev 5. katta ve asansörsüz ona rağmen iş akşama da ilerledi. Eşyalarımı çok iyi monte ettiler. Eskisinden daha sağlam şuan. Başından sonuna kadar Seferoğlu Nakliyat'ın gösterdiği ilgiden dolayı çok memnun kaldık. Kendilerini teşekkür ederim. Tavsiye edilir.


Aydın Seferoğlu Nakliyat   25-04-2019

Aydın Seferoğlu Nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim sorunsuz ve profesyonel hizmet sağladıkları için . Eşyalarıma ayrı ayrı özen ve titizlikle paketleme işlemi uygulayarak eşyalarımı araca yüklediler. Firma olarak müşterilerinin düşüncelerine göre hareket ediyorlar gerçekten çok memnun kaldım bir daha taşınma işlemim olursa tercih edeceğim tek firma .


Aydın Seferoğlu Nakliyat   13-06-2019

Öncelikle Aydın Seferoğlu Nakliyat firmanız ile taşındım. Seferoğlu Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum . Seferoğlu Nakliyat gerçekten alanın da en iyisi düşüncelerime dikkat ederek hizmet verdiler eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler gerçekten çok güzel bir hizmetti memnun kaldım çevreme tavsiye edeceğim kesinlikle sizlerde hızlı ve profesyonel hizmeti için Seferoğlu Nakliyat ile hizmet almalısınız.


Aydın Seferoğlu Nakliyat   10-07-2019

Kamyonları gösterişli olduğu için yolda da çok gördüğüm için firma ismi aklıma kazınmış nakliyat hizmetine ihtiyacım olduğunda onları aradım. Firma profesyonel personeller ile eşyalarımı şehirler arası nakliyat hizmeti vererek taşıdı. Bu kadar düzgün hizmeti zor bulursunuz. Tavsiye ediyorum herkese.