ofis taşıma
Balıkesir İda Nakliyat
Şehir Balıkesir
Yetkili Cem Bey
Telefon

0532 120 09 68

0 535 374 96 37

Adres Remzi Molvalıoğlu Cd. 6. Sk. No:4, Akçay Mahallesi Edremit/Balıkesir
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat firması seçerken firmalar hakkında araştırma yapmanız her zaman sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü taşıma sırasında eşyalarınıza zarar verilmesi halinde nakliyat firmasının sizlere bu eşyaların bedellerini ödemeleri önemlidir. Yoksa ciddi anlamda maddi zararlar yaşayabilirsinizBalıkesir evden eve nakliyat firması olarak biz sizlere eşyalarınızın güvenle taşınacağı konusunda garanti vermekteyiz.

aşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için taşıma firması çalışanlarının öncelikle eşyaları uygun şekillerde korumaya alması gerekir. Özellikle buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon gibi maddi değeri yüksek olan ve her daim elinizin altında olması gereken bu eşyaların dikkatli bir şekilde taşınması önemlidir.

Bu eşyaların uygun koşullarda taşınması için de firma çalışanlarının yanlarında eşyaları korumaya yardımcı olacak malzemeleri bulundurması gerekir. Balıkesir evden eve nakliyat firması çalışanları olarak biz sizler adına her türlü detayı düşünerek hareket etmekteyiz. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için de büyük bir özen ile çalışmaktayız.

 

Balıkesir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamızın üstün kalite de hizmetlerinin olduğu Balıkesir evden eve nakliyat süreçlerinde en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz bu yüzden Balıkesir evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizlere olabildiğince yardımda bulunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana kadar hizmet vermenin ne kadar gerekliliklerini ve kolaylıklarını en iyi şekilde öğrendik bu yüzden sizlere üstün kalite hizmetler verdik. Sizler de firmamıza ulaşarak Balıkesir evden eve nakliyat alanındaki taleplerinizi bize iletebilir, isterseniz yeni evinize firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanarak taşınabilirsiniz.

5 Adet Yorum Var, Balıkesir İda Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Balıkesir İda Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir İda Nakliyat ile hizmet almaya çevremizdekilerin tavsiyesi üzerine hizmet almaya karar verdim. Firma ve personelleri gerçekten ilgili ve müşterisini önemseyen kişiler. Taşınma günü tam vaktinde gelerek hemen yapılan plana uygun hizmete başladır eşyalarımı ustalıkla sökerek paketleme işlemi uygulayarak araca yüklediler gerçekten rahat bir taşınma işlemi oldu elinize emeğinize sağlık.


Balıkesir İda Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir İda Nakliyat ile hizmet almaya internet üzerinden araştırma yaparken ve çevremin önerisi ile karar verdim. İyiki de Balıkesir İda Nakliyat ile anlaşmışım hayatım boyunca aldığım en rahat evden eve nakliyat hizmeti oldu. Personeller işlerini severek yapıyorlar ve hepsi alanında uzman kişiler eşyalarıma kendi eşyası gibi özen göstererek paketleme işlemi uyguladılar gerçekten aldığım hizmet muazzamdı sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.


Balıkesir İda Nakliyat   13-06-2019

Balıkesir İda Nakliyat firmanız ile taşıındım. İda Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum. İda Nakliyat gerçekten alanın da en iyisi düşüncelerime dikkat ederek hizmet verdiler eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen gösterdiler gerçekten çok güzel bir hizmetti memnun kaldım çevreme tavsiye edeceğim kesinlikle sizlerde hızlı ve profesyonel hizmeti için tekrardan teşekkür ederim.


Balıkesir İda Nakliyat   10-07-2019

İda nakliyat ile edremit'ten burhaniye'ye taşındım. Firma işini layığıyla yaparak verilen paranın hakkını veriyor. Kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Eşyalarınızı düzgün bir şekilde paketleyip, aldıkları gibi teslim etmesini biliyorlar.


Balıkesir İda Nakliyat   20-01-2020

İşim dolayısıyla Balıkesir'den başa bir şehre taşınmam gerekiyordu. Araştırmalarım sonucu İda Nakliyat ile eşyalarımı taşımaya karar verdim. Aldığım hizmetlerden gayet memnun kaldım. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.