ofis taşıma
Balıkesir Nazar Nakliyat
Şehir Balıkesir
Yetkili Hamdi Bey
Telefon

0532 507 87 39

0 535 374 96 37

Adres Yıldırım Mah. Cumalı Sok. No:3 Balıkesir/Merkez (Kapalı Otopark Yanı)
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

İşimizi benimsedik ve bu uğurda elimizden gelen tüm çabamızla da en iyi taşımacılık hizmeti vermeyi, en doğru çalışma şeklini müşterilerimize sunmayı kendimize prensip edindik. Şu ana kadar yaptığımız çalışmalar sayesinde, artı ve eksilerimiz görerek ilerleyebilmek adına kendimize bazı hedefler koyduk. İşte hizmete sunduğumuz ve ileride sunacağımız hedeflerimiz.

  • En doğru çalışma şekli için ekibimizle haftalık toplantı yapmak.
  • Firmamıza ait çalışma şekline müşterilerimizin isteğine göre yönlendirmek.
  • Güvenli taşımacılığı (sigorta, sözleşme vb.) müşterilerimiz istediği takdirde değil otomatik olarak yapmak.
  • Daha çok iş yapmak yerine daha çok müşteri kazanmak.
  • İş bitiminde müşterilerimizin de görüşünü alarak artı ve eksilerimizi belirlemek.
  • En iyi taşıma şeklini sunabilmek adına araçlarımızı ve kullandığımız ekipmanları sürekli güncellemek.

Evden Eve Nakliyat 

Nakliyat hizmeti veren firmamız Balıkesir evden eve nakliyat konusunda uzman bir ekip ile evinizi sorun yaşamadan taşımanız için hizmet vermektedir. Kesintisiz çalışmakta ve size en uygun zaman içinde taşınmanız için taşınma planını sizlerle birlikte yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir firma olarak bütçenize uygun fiyatlar belirlemekteyiz. Her evin eşyasının özel olduğunu bilerek maksimum koruma altında nakliyesini yapmaktayız.

Şehir dışına taşınması gereken kişiler için yeni model içleri geniş ve süngerle kaplanmış araçlarımız ile Balıkesir şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu sayede eşyaların araçların içinde güvende olmasını sağlamaktayız. Taşınma sırasında yetkili personelimiz sizlere sürekli bilgi vermekte ve sorularınıza cevap bulmanızı sağlamaktadırlar.

6 Adet Yorum Var, Balıkesir Nazar Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Balıkesir Nazar Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar, Balıkesir Nazar Evden Eve Nakliyat firmanızla Bolu'ya yeni evime taşındım. Söylenen saatte titiz ve kaliteli bir şekilde iş yaparak ilk taşıma deneyimde sorunsuz bir süreç yaşatan Nazar Nakliyat ve Hamdi Bey'e teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İyi Çalışmalar dilerim.


Balıkesir Nazar Nakliyat   17-04-2019

Balıkesir Nazar Nakliye ekibi çok iyi , kibar ve hoş insanlardan kuruluydu. Yeniden taşınacak olsam gözüm kapalı onlarla taşınmak isterim. Eşyalarım kırılmadı çizilmedi bile sorunsuz ve titiz bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Balıkesir Nazar Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir Nazar Nakliyat ile hizmet almak gerçekten hayatımda yaptığım en iyi şeydi .Eşyalarım hasar görmeden taşındı eksilmeden gerçekten işinin ehli bir firma. Personeller birbiri ile uyumlu hizmet sağlıyorlar gerçekten ustaca bir hizmet almak keyifli sizlerde kesinlikle tercih etmelisiniz.


Balıkesir Nazar Nakliyat   13-06-2019

Balıkesir Nazar Nakliyat ve kadrosuna teşekkürlerimi iletiyorum . Firmanızı Eşyalarım kırılmadı çizilmedi bile sorunsuz ve titiz bir şekilde teslim aldım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Balıkesir Nazar Nakliyat   10-07-2019

Nazar nakliyat ile Balıkesir merkez'den Akçay'a taşındım. Firma profesyonelliğini ilk vakitlerden itibaren göstererek içimizi rahatlattı. Asansörlü nakliyat araçları, paketleme ve ambalajlama işlemleri ile gayet memnun edici bir süreç yaşattılar. Onlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.


Balıkesir Nazar Nakliyat   11-09-2020

Bugün nazar nakliyat Ertan beyin ekibi evimi taşıdı. Hiçbir eşyada hasar ya da leke yok. Çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.