ofis taşıma
Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat
Şehir Balıkesir
Yetkili Mahir Bey
Telefon

0266 239 63 23

0266 239 63 23

Adres Yıldırım Mah. Cumalı Sok. No:3 / Merkez / Balıkesir
Email info@yagmurnakkliyat.com.tr
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız YAĞMUR nakliyat Mahir Karayurt tarafından 1999 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacılığı ile Balıkesir’da kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası – şehir içi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat sektöründe 15 yıllık bir tecrubemiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecube ve güven ister.

Balıkesir Evden Şehirler Arası Eve Nakliyat

Firmamız çeşitli alanlarda hizmet veren bir nakliyat şirketidir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan ve profesyonel bir ekiple çalışan şirketimiz hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat hizmetleri verebilen nadir kuruluşlardandır. Şirketimiz şehirler arası nakliyat hizmeti verirken hem ev hem de ofis taşıyabilmektedir. Bu taşımalar sırasında eşyaların korunaklı bir şekilde paketlenmesine özen gösterilmektedir. Ardından hem ofis hem de ev taşımacılığı sırasında araca yüklenen tüm eşyalara sigorta yapılmaktadır. Bu sayede beklenmedik kazalar sonucunda iki taraf da maddi kayba uğramamaktadır. Şirketimizin bu uygulaması çeşitli şehirlerdeki müşterilerimiz tarafından duyulmuş ve pek çok bölgeden yeni kişiler ve şirketlerle çalışma fırsatımız olmuştur. Buna bağlı olarak hem hizmet alanımız genişlemiş hem de daha fazla kişi kaliteli hizmet alabilmiştir.

6 Adet Yorum Var, Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Merhabalar , Balıkesir'de Yağmur evden eve nakliyat firması olarak işini severek yapıyorlar. Gönderdikleri ekip oldukça kısa sürede bütün evi hiçbir eşyaya zarar vermeden taşıdılar. Sanırım nakliye işini bu kadar ciddiye alan başka bir firma daha yoktur. Taşıma ücretleri de oldukça uygun. Nakliye firması soran herkese önerdiğim ilk firma hiç şüphesiz Yağmur Evden Eve Nakliyedir. Tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   17-04-2019

Ben edebiyat öğretmeniyim, gecen hafta Balıkesir'de Adana’ya tayinim çıktı evi nasıl taşıyacağız diye düşünürken okul müdürümüz Halis Bey sağolsun Balıkesir'de Yağmur Evden Eve nakliyatı önerdi. Dün kazasız belasız yerleştik çok şükür. Hanımın vazoları kesin kırılır diye düşünmüştük ama öyle bir paketlemişler ki açtığımızda sapasağlamdı. Her şey için teşekkürler. Kesinlikle tavsiye edilir.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   25-04-2019

Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat ile hizmet almaya arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine karar verdim iyiki de vermişim sorunsuz profesyonel bir hizmet sundular hiçbir eşyamda hasar oluşmadı fiyatı uygun kısa sürede işlemi tamamladılar. Kesinlikle sizlerde Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat ile görüşmeden karar vermeyin.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   13-06-2019

Merhabalar, Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Bu kadar sessiz ve profesyonel bir ekiple çalışmamıştım daha önce. Tüm ekibe ve Yağmur Evden Eve Nakliyat'a Teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   10-07-2019

Firma personelleri ile profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi iyi şekilde gerçekleştiriyorlar. İzmir dikili'ye taşınmak için anlaştığım Balıkesir Yağmur Nakliyat firması ile eşyalarımın hiçbir zarar görmeden taşınmasında büyük katkıları var. Verilen hizmetler için onlara teşekkür ederim.


Balıkesir Yağmur Evden Eve Nakliyat   29-01-2021

Mahir abiye çok teşekkür ediyorum gerçekten ilgili sözünde duran eşyalara zarar vermeden taşımayı yaptılar İVRİNDİ-GÖNEN arası. iyi çalışmalar diliyorum


ankara nakliyat