ofis taşıma
Bartın Akman Evden Eve Nakliye
Şehir Bartın
Yetkili Bahadır Bey
Telefon

0532 744 82 42

0 535 374 96 37

Adres Tuna Mahallesi Hendek Yanı Caddesi No:214 MERKEZ / BARTIN
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat sektörünün her alanında öncü olmaktan gurur duyan firmamız nitelikli ve uzman kadro personeli ile yıllardır ev ve büro eşyaları, mobilyaları, değerli eşyaları taşımacılığını başarı ile gerçekleştirmektedir. Bartın evden eve nakliyat firmamız uyguladığı fiyat politikası ile de cazip avantalı teklifler vermektedir. Pek çok müşterimizin olumlu dönüşler ile yeniden tercih ettiği ya da önerdiği şirketlerin başında gelmek yaptığımız işe duyduğumuz saygıyı göstermektedir. Bize başvuran tüm müşterilerimizin işlerini çözüme ulaştırmaktan büyük onur duyuyoruz. Bartın evden eve nakliyat firmamız ile güvenli ve kaliteli bir taşımacılık sağlarken, eşyalarınız ve mobilyalarınız sorunsuz ve konforlu bir taşımacılık hizmeti ile yeni adresinize taşınır. Yükünüzü hafifleterek, kaliteli, daha güvenli ve profesyonel bir taşımacılık hizmet sunuyoruz.

 

Bartın Evden Eve Nakliyat

Firma olarak her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve sizlere en iyi şekilde Bartın evden eve nakliyat hizmetleri vermek için çabalıyoruz. Firmamız 10 yılı aşkın bir süredir sizlere üstün kalite de hizmetler sunan, her sunduğu hizmetten saygı ve takdir ile ayrılan alanında uzman bir firmadır. Müşterilerine sonsuz bir memnuniyet sağlayarak, nakliyat firmalarına karşı ön yargıları ortadan kaldırmaktadır. Yıllardan beri tecrübesi ve profesyonelliğiyle birlikte en iyi şekilde hizmetler vermeyi hedefleyen firmamız, sizlerin tüm nakliyat taleplerinde yanınızda olup, yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlayacak tek firma özelliğini de taşımaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızı yeni adresinize tek bir çizik bile olmadan ulaştırmak istiyorsanız, güler yüzlü ve saygılı bir hizmet almak istiyorsanız hemen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmalısınız.

6 Adet Yorum Var, Bartın Akman Evden Eve Nakliye

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bartın Akman Evden Eve Nakliye   25-04-2019

Bartın Akman Evden Eve Nakliye ile hizmet almak gerçekten rahat ve keyif verici çalışanların hepsi işinde usta ve uzmanlar. Eşyalarımda tek bir çizik bile yoktu gerçekten tebrik ederim ve teşekkür ederim güzel hizmetiniz için aldığınız parayı hak edeni bir firma sizlere kesinlikle sizlere tavsiye ederim.


Bartın Akman Evden Eve Nakliye   13-06-2019

Bartın Akman Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı çok mutlu oldum. Netten araştırma sonucu bulduğum çok tereddütle yaklaştığım ama fazlasıyla memnun kaldığım bir firma çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


Bartın Akman Evden Eve Nakliye   10-07-2019

Bartın da alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri bu firma veriyor diyebilirim. Ben ve 2 arkadaşımın nakliyat süreçlerinde sorunsuz bir şekilde hizmet veren, eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemi ile güvenliğini sağlayan personelleri uzman bir firma. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.


Bartın Akman Evden Eve Nakliye   18-10-2019

Yeni evimize taşınma sırasında gerçekleştiren Bartın Akman Evden Eve Nakliye güvenilir personelleri, kaliteli ve hızlı çalışmasından ötürü teşekkür ederim. Taşınma sırasında eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım çok memnum kaldım, bardağım bile kırılmadı diyebilirim. Bu firmayı güvenebileceğimi bir kez daha anlamış oldum. Herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bartın Akman Evden Eve Nakliye   24-10-2019

Bartın Akman Evden Eve Nakliyat başlığı adı altında hizmet alarak yeni evime ve ofisime taşınmış oldum. İletişime geçtikten kısa bir süre içinde eşyalarımı alarak nakliyatı gerçekleştirdiler. Nakliyat işinde onlarca nakliyat gerçekleştirmiş olan bu firma gün geçtikçe yeni başarılara imza atıyor. Müşterilerle nasıl ilgilenmesini bilen bu firma sempatikliğini de unutmamıştır. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


Bartın Akman Evden Eve Nakliye   19-06-2020

Eşyalarımı en iyi şekilde paketleyen ve sonrasında emin adımlarla taşıma işlemlerini gerçekleştiren bu firmaya teşekkürlerimi iletiyorum. Bartın Akman Evden Eve Nakliyat firmasını bir daha ki taşınma işlemlerinde tekrardan iletişime geçeceğim. Sizlere teşekkürlerimi iletiyorum. Kaliteli hizmet almak isteyen bu firmayı öneriyorum.