ofis taşıma
Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat
Şehir Bartın
Yetkili Arda Bey
Telefon

0532 231 64 89

0532 231 64 89

Adres Amasya Cd. 14/2 Kırtepe Mahallesi Merkez/Bartın
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Nakliyat firması olarak yıllardır sektörümüzde çoğu yeniliğe öncülük etmiş bir adres olmanın gururu içerisinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, asansörlü taşıma, parça eşya taşıma, ambalajlama, ücretsiz ekspertiz hizmeti gibi farklı alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunan Bartın CanTürk Nakliyat adresimiz müşteri odaklı hizmet anlayışına göre hareket etmektedir. İstanbul merkezli olarak hizmet verdiğimiz gibi profesyonel nakliyat anlayışına sahip ve müşterilerinin beklentilerine cevap veren bir adres olmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Mesleğini seven, başarılı ekip çalışmaları yapabilen ve sorumluluk bilincine sahip elemanlarımız ile büyümeye devam eden firmamız saygılı, güler yüzlü ve ihtiyaçlarınıza önem veren bir firma olma ayrıcalığını sizlere sunuyor.

Asansörlü Nakliyat

Taşınma sırasında yaşanan en büyük problem eşyaların üst katlarda olması halinde bunların nasıl indirileceği ya da taşınacağı adresin üst katta olması halinde nasıl yukarı çıkartılacağı olmaktadır. Çünkü hiçbir binada asansörlerin kullanılmasına izin verilmez ve bina merdivenleri de eşya taşımak için uygun değildir. Firma olarak bu probleme Bartın asansörlü nakliyat yaparak çözüm getirmekteyiz.

Profesyonel ekibimiz Bartın evden eve nakliyat hizmetini kaliteli olarak vermektedir. Eşyaların güvende olması için özel teknikler ile paketleme yapılmakta maksimum koruma sağlanmaktadır. Yetkili personelimiz taşınma olayının her aşamasında gerekli kontrolleri yapmakta ve bir aksilik yaşanmasına izin vermemektedir. Güvenilir olmaya önem vermekte ve müşterilerimizin memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız.

5 Adet Yorum Var, Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat   17-04-2019

Kızımın evini taşımak için geçenlerde bir nakliyatçıyla telefonda anlaştık. Geldiklerinde farklı fiyat verdiler sinirlendim. İşini düzgün yapan bir firma ararken bizim apartmana yeni taşınan Komşumuz Ali beyin evini Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat ile anlaştım. Çocuklar sağolsunlar hiç tereddüt etmeden buz dolabı çamaşır makinası ne varsa kırıp dökmeden aldılar. Yaptıkları işin ağırlığı malum, aldıkları paranın hakkını verdiler. Kesinlikle herkese tavsiye edilir.


Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat   17-04-2019

Yaşadığımız birçok tatsız taşınma deneyiminden sonra artık tüm nakliye firmalarına korkar gözlerle bakar hale gelmiştik. Özellikle eşyalarda oluşan hasarı ödemeyen birçok nakliye firması ile de talihsiz bir şekilde yollarımız kesişince iyice taşınma konusunda tedirgin olduk. Geçen gün annemlerin taşınma işi için Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat’ı bulduk. Gerçekten işi tam anlamıyla yapan ender firmalardan bir tanesi. Tüm taşınma işlemini o kadar hızlı yaptılar ki ne olduğunu biz bile anlamadık. Ayrıca tüm çalışan arkadaşlar alanında bayağı bilgililer. Teşekkür ederim.


Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat   25-04-2019

Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzere ofisimi taşımak için anlaştım. Taşınma günü tam vaktinde gelerek ofisimi 3.kattan asansörlü nakliyat ile güvenle taşıdılar. Personellerin hepsi samimi ve uzman kişiler eşyalarıma büyük özen ile ambalajlama işlemi uyguladılar yeni ofisimde eşyalarımı kontrol ettiğimde tek bir çizik bile yoktu bu profesyonel hizmet için teşekkür ederim.


Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat   13-06-2019

Merhaba , Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdiğinizden hizmetten dolayı ekibinizde çalışan kaliteli arkadaşlarınıza teşekkürler ediyorum. Firma güvenirliğiniz içinde firma sahibi arkadaşımıza teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.


Bartın Cantürk Asansörlü Nakliyat   10-07-2019

Firmanın profesyonel bir şekilde hizmet vereceğinden emindim. Çünkü daha öncesinde de şehir içi nakliyat hizmeti almıştım. Personelleri kadrolu olduğu için beraber çalışmaya yatkınlar. Yine evimin sorunsuz taşınmasında büyük etkilere sahipler. Teşekkür ederim.


ankara nakliyat