ofis taşıma
Bartın Doğuş Nakliyat
Şehir Bartın
Yetkili Eşref Bey
Telefon

0536 260 83 63

0 535 374 96 37

Adres
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yoğun bir iş temposunda çalışıyorsanız taşınma işleri sizin için büyük bir kabusa dönüşebilir. Kararlaştırılmış olan saatte gelmeyen nakliye firmaları, eşyalarınıza dikkat edilmeden taşınması, sizin için önemli olan eşyaların taşınma sırasında kırılması gibi durumlar sizi çileden çıkarır. Nakliye işlerinizin sorunsuz bir şekilde yapılmasını istiyorsanız firmamızın sunmuş olduğu Bartın evden eve nakliye hizmeti tam size göre olacaktır.

Nakliye firması olarak nasıl çalıştığımızdan kısa bir şekilde bahsedeyim. İlk olarak bünyemizde işinde oldukça tecrübe sahibi personellerimiz bulunmaktadır. Tecrübe sahibi personellerimiz eşyalarınızı büyük bir dikkat içinde kırıp dökmeden yeni adresinize taşıyacaktır. Taşınma işi için oldukça ideal büyüklükte nakliye araçlarımız bulunmaktadır. Zaman kavramına oldukça önem veren bir firma olmamızdan dolayı kararlaştırmış olduğumuz saatte herhangi bir aksama durumu olmadan vermiş olduğunuz adrese geleceğimizden emin olabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde evden eve nakliye işinizi yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken mevcut numaralardan bize ulaşmak olacaktır. Siz ulaşım sağladıktan sonra büyük bir ciddiyet ile çalışan firmamız sizin için gerekli çalışmaları yapmaya başlayacaktır.

 

Firmamız her geçen gün kalitesini arttırmayı hedefleyen, yeni nesil taşımacılık sistemlerini en iyi şekilde uygulayan köklü bir nakliyat firmasıdır. Sizlerin Bartın şehir içi nakliyat ve Bartın şehirler arası nakliyat alanlarında sorunsuz bir şekilde hizmet alabilmesi için ne gerekiyorsa yapan ve sizleri memnun eden firmamız, hizmetlerine devam ediyor. Firma olarak Bartın asansörlü nakliyat araçlarımız ile tüm nakliyat alanlarında hizmet veriyoruz. Hemen bize ulaşın.

 

3 Adet Yorum Var, Bartın Doğuş Nakliyat

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Bartın Doğuş Nakliyat   04-11-2019

Profesyonel hizmet veren bir firma. Kalitenin ne demek olduğunu bilen bir firma. Taşınma sürecimde emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Eşyalarım da bir sıkıntı çıkmaması dahilinde çok da saygılı personeller. Sigortalı taşıma sayesinde eşyalarım güvenli bir şekilde yeni evime ulaştı. Tekrardan Doğuş Nakliyat ekibine teşekkür ederim.


Bartın Doğuş Nakliyat   20-01-2020

Daha öncede Doğuş Nakliyat ile evimi taşıdım. Bu sefer de ofis eşyalarımı taşıdık. Güvendiğim bir firma. Kaliteli bir hizmet aldığımı düşünüyorum. Emekleri göz ardı edilemez. Aldıkları paranın hakkını veriyorlar. Taşınacak olan herkese tavsiye ederim.


Bartın Doğuş Nakliyat   19-06-2020

Bartın Doğuş Nakliyat firması ile eşyalarım yeni evine kısa sürede ulaştı. Eşyalarımı korumasını bilen ve benimle özenle ilgilenen uzman kadroya teşekkürlerimi iletiyorum. Sizlerle taşındığım süreçte keyif aldım. Beni yalnız bırakmayan ve taşıma sonrasında pişman olmadığım için sizlere çok teşekkür ediyorum.